Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lielāko nodokļu parādnieku parāds sasniedzis 231,8 miljonus eiro

 Lielāko 100 nodokļu parādnieku parāds valsts budžetam 1.janvārī bija 231,799 miljoni eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) elektroniskajā datubāzē pieejamā informācija.

Starp desmit lielākajiem parādniekiem valsts budžetam ir trīs privātpersonas un septiņi uzņēmumi.

Šā gada 1.janvārī lielākais parādnieks ar 19,16 miljonu eiro parādu joprojām ir Jevgeņijs Jakovļevs. Otrajā vietā ir SIA «Asiva» ar 9,827 miljonu eiro parādu, bet trešajā vietā - SIA «AVT Nafta» ar 8,93 miljonu eiro parādu.

Ceturtajā vietā ar 8,864 miljonu eiro parādsaistībām janvāra sākumā VID ierindojis Vadimu Mitrofanovu, kuram ar 8,577 miljonu eiro saistībām seko AS «Krāsainie lējumi». Sestajā vietā ar 7,773 miljonu eiro parādiem ierindota SIA «Eco Tyre Baltics».

Septītajā vietā valsts lielāko nodokļu nemaksātāju sarakstā VID ar 5,539 miljonu eiro saistībām ierindojis SIA «Baltic Lumber Products», astotajā vietā bija SIA «Future Vision», kuras parādsaistības bijušas 5,19 miljoni eiro, devītajā vietā ierindota SIA «Cobold», kuras parāds budžetam bijis 4,008 miljoni eiro. Savukārt desmitajā vietā ar 3,615 miljonu eiro saistībām ierindots Ēriks Mingazetdinovs.

Janvāra sākumā 96 lielāko parādnieku - uzņēmumu un privātpersonu - saistības pret valsti pārsniedza viena miljona eiro robežu.

Pērn janvāra sākumā 100 lielāko parādnieku kopējais parāds valsts budžetā bija 213,686 miljoni eiro.

Nodokļu parādnieku sarakstā VID ierindojis arī tādus pazīstamus uzņēmumus kā AS «Dzintars», SIA «Nemo Holdings», kā arī SIA «Pilsētmāju institūts Urban Art».

Nodokļu parādnieku sarakstā ir virkne fizisku personu, tostarp zināmu uzņēmēju un zemes īpašnieku.