Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Multi Capital» - kredīts bez bankas starpniecības

Vai esat saskāries ar situāciju, kad uzņēmumam trūkst apgrozāmo līdzekļu? Šādā gadījumā Jums var palīdzēt SIA «Multi Capital», kura ir veiksmīgi finansējusi dažādu nozaru komersantus. 

SIA «Multi Capital» nodrošina aizdevumus komersantiem - gan juridiskām personām, gan personām, kuras veic saimniecisko darbību.

Uzņēmuma valdes loceklis Vladislavs Kitovs Apollo stāsta, ka aizdevumu var saņemt gan uzņēmēji, kas vēlas attīstīt esošo biznesu, gan arī tie, kas plāno sākt jaunu uzņēmējdarbību.

Finansējumu var saņemt gan lielie uzņēmēji, gan pavisam mazas firmas. Kredītu var saņemt ne tikai Rīgā strādājošie uzņēmēji – šādas iespējas ir arī citās pilsētās un ārpus tām strādājošajiem. Protams, svarīgi, lai uzņēmējam būtu atbilstošs kredīta nodrošinājums. Par aizdevuma nodrošinājumu var kalpot gan nekustamais un kustamais īpašums, gan pati uzņēmējdarbība. SIA «Multi Capital» arī izskata iespējas izpirkt saistības vai veikt pārkreditāciju.

Piešķiramā finansējuma summa var būt ļoti dažāda, tā atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, nodrošinājuma, biznesa plāniem un spējas kredītu atmaksāt. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli.

FOTO: Foto: Publicitātes foto

Pozitīvi, ka SIA «Multi Capital» kredīta pieteikumu izskata ļoti operatīvi. Jau vienas līdz trīs dienu laikā SIA «Multi Capital» dos konceptuālu atbildi, vai varēs Jūs kreditēt.

Pieteikšanās SIA «Multi Capital» kredītam ir ļoti vienkārša un ātra. To var izdarīt uzņēmuma mājas lapā, aizpildot speciālu anketu un pievienojot tai dokumentus.

Turklāt komersantu aizņēmumu mērķi var būt dažādi, piemēram, aizdevums nekustamā īpašuma iegādei, aizdevums saistību segšanai, kredīts īpašuma iegādei izsolē, kredīts uzņēmējdarbībai u.c.

SIA «Multi Capital» finansē arī nekustamā īpašuma iegādi izsolēs. Parasti, lai piedalītos nekustamā īpašuma izsolēs, to dalībniekiem ir jābūt brīviem pietiekoši lieliem finanšu līdzekļiem, bet ne visiem uzņēmumiem tādi ir. Šādos gadījumos var palīdzēt SIA «Multi Capital». Kā nodrošinājums tādam aizdevumam var kalpot izsolē iegādātais vai cits nekustamais īpašums.

SIA «Multi Capital» palīdzējusi vairākiem uzņēmējiem, kuri ekonomiskā uzplaukuma laikā bija aktīvi attīstījušies un paņēmuši vairākus kredītus, bet krīzes laikā bija spiesti likvidēt daļu vai visu savu uzņēmējdarbību. Tā kā viņi bija pārtraukuši maksāt par saviem kredītiem, bankas vērsās pret viņiem tiesā un, lai gan patlaban viņu maksātspēja ir atjaunojusies, jaunus aizdevumus bankas vairs nedod.

SIA «Multi Capital» pret šādām sabojātām kredītvēsturēm izturas iecietīgāk un piešķir finansējumu arī šādiem uzņēmējiem. Turklāt novērots, ka bieži vien šādi klienti ir ļoti akurāti kredīta atmaksātāji.

Vēršoties pie SIA «Multi Capital», jāsaprot, ka uzņēmums nav banka un nevar piedāvāt 3-5% aizdevuma likmi. Aizdevuma likme var būt atšķirīga, bet bieži vien tā ir 12-14%.

FOTO: Foto: Publicitātes foto

SIA «Multi Capital» pieredzē finansēti dažādu nozaru uzņēmēji, piemēram, transporta un loģistikas, nekustamā īpašuma, lauksaimniecības, tirdzniecības un rūpniecības komersanti.

Piemēram, lauksaimniecības uzņēmumiem bieži vien ir nepieciešamība pēc sezonāliem apgrozāmiem līdzekļiem, jo jāiegādājas sēkla vai degviela. Tāpat SIA «Multi Capital» var palīdzēt, ja kādā Eiropas Savienības līdzfinansētā projektā darbība jāsāk gada sākumā, bet nauda tiks saņemta tikai gada beigās.

Aizdevumu SIA «Multi Capital» var saņemt ne tikai Latvijas pilsoņi, bet visi komersanti, kuru uzņēmējdarbība ir saistīta ar Latviju. Piemēram, kāds Latvijas transporta uzņēmums vēlējās attīstīt biznesu Lietuvā, uzceļot kaimiņvalstī speciālu angāru.

SIA «Multi Capital» dibināta 2013.gadā, bet vairums uzņēmuma speciālistu šajā jomā darbojas jau aptuveni 20 gadus. Firmas īpašnieki un vadītāji ir Latvijas pilsoņi.

multicapital.lv