Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzņēmējdarbības vadības maģistra studijas <i>Turībā</i> – ātrākais ceļš uz vadītāja amatu vai sava biznesa izveidi

Biznesa augstskola Turībā piedāvā iespēju studēt maģistra studiju programmā «Uzņēmējdarbības vadība». Šajā programmā iespējams iegūt prasmes novērtēt pārmaiņu procesu vadību, izmantojot prognozēšanas metodes. Izmantojot inovāciju vadības sistēmas, iespējams apgūt metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt vai veidot pašam savu uzņēmumu.

Apgūstot jaunākās biznesa tendences

Iegūtās zināšanas palīdzēs kļūt par sava biznesa vadītāju vai tādu augstākā līmeņa vadītāju citā uzņēmumā, kurš pārzina jaunākos sasniegumus un tendences biznesa vadībā. Ja ir vēlēšanās pētīt, meklēt likumsakarības un prognozēt, vai uzņēmumā konkrētā darbība, projekts jārealizē, ar iegūto izglītību var strādāt arī par analītiķi. Pārzinot aktuālākās tendences globālajā tirgū šodien, iespējams labāk izprast to virzību nākotnē, un šī prasme ir ļoti nepieciešama biznesa attīstības plānotājam.

Karjera starptautiskā vidē

Topošie speciālisti studiju laikā var iesaistīties ne tikai trijās starptautiskās sadarbības programmās vai nostiprināt praktiskās iemaņas, stažējoties ārvalstu kompānijās, bet arī ar jau iegūto diplomu startēt darba tirgū visā pasaulē. Studiju programmu iespējams apgūt arī angļu valodā, attiecīgi iespējams veidot karjeru vadošā amatā starptautiskā kompānijā.

Iespēja radīt darbavietas

Absolvējot studiju programmu, tiek iegūta kvalifikācija - Uzņēmumu un iestāžu vadītājs, savukārt iegūtā pieredze un zināšanas sniedz iespēju dibināt jaunu uzņēmumu, vai attīstīt jau esošo uzņēmējdarbību.

60-80% no visām darbavietām pasaulē nodrošina tieši mazie uzņēmumi - absolvējot studiju programmu «Uzņēmējdarbības vadība», iespējams pievienoties darba devēju pulkam, veicinot ne tikai savu labklājību, bet sniedzot ieguldījumu valsts ekonomikas attīstībā kopumā.

Katrs ceturtais absolvents – uzņēmuma īpašnieks

99% no Eiropas uzņēmumiem ir mazie un vidējie uzņēmumi, Latvijā mazo un vidējo uzņēmumu kategorijai atbilst 99,6% ekonomiski aktīvo individuālo komersantu un komercsabiedrību, ieņemot aizvien nozīmīgāku lomu Latvijas ekonomikā. Katrs ceturtais Biznesa augstskolas Turība absolvents ir uzņēmuma īpašnieks, kas liecina par studiju programmu lietderību uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā.

Turība – praktiski labākā augstskola Latvijā!