Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: «Baltā nakts» Rīgā ir noslēgusies!

Jau kopš 10.septembra pēcpusdienas Rīgas centru pārņēma mūsdienu kultūras forums «Baltā nakts», kurā šogad debitēja vairāk nekā 30 mākslas un kultūras projekti, kā arī vairāk nekā 20 iniciatīvu projekti. Ieskaties fotogalerijā!

Foruma pamatprogrammu 2016.gadā veidoja vairāk nekā 30 mākslas un kultūras projekti, tostarp, koncerti, instalācijas un skulptūras pilsētvidē, izstādes, multimediāli projekti, dzejas sacensības un lasījumi un filmu programmas.

Šī gada «Baltās nakts» pamatprogrammu papildināja vairāk nekā 20 iniciatīvu projekti, kuru organizēšanā iesaistās teātri, skolas un bērnudārzi, mākslas galerijas, kafejnīcas, mākslas un kultūras studijas un citi aktīvie rīdzinieki un domu biedri. 

Par «Baltās nakts» centrālo un lielāko projektu šogad kļuva «Tēlniecības Kvadriennāle Rīga», kas piedāvāja lielisku iespēju iepazīt un iedziļināties mūsdienu tēlniecības starptautiskajās norisēs.

«Baltā nakts» Rīgā notiek 11. reizi, un tā ir daļa no starptautiska projekta »Eiropas Baltās naktis», ko aizsākušas piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma. Šobrīd «Balto nakti» vai līdzvērtīgus pasākumus organizē arī Amsterdama, Bukareste, Portu un Valeta, Toronto, Tokija, Monreāla un citas pilsētas. Rīgā forumu »Baltā nakts» organizē Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde sadarbībā ar aktīvākajām Latvijas kultūras organizācijām, iesaistot daudzus Latvijas un ārvalstu māksliniekus.