Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vācijas sieviešu dzejas festivālā īpaša uzmanība tiks pievērsta Latvijai

No 28. līdz 30. oktobrim Minhenē (Vācijā) norisināsies trešais starptautiskais sieviešu dzejas festivāls «Schamrock», kurā īpaša uzmanība tiks pievērsta Latvijas autorēm. Festivālā ar lasījumiem uzstāsties latviešu dzejnieces Anna Auziņa, Inga Gaile un Liāna Langa.

Sieviešu dzejas festivāls «Schamrock» Vācijas pilsētā Minhenē notiek reizi divos gados, un katru reizi tā organizatori izvēlas pievērst īpašu uzmanību kādas konkrētas valsts laikmetīgajai sieviešu dzejai. Šogad festivāla uzmanības centrā ir Indonēzija, Indija un Latvija.

Latviju festivālā pārstāvēs dzejnieces Anna Auziņa, Inga Gaile un Liāna Langa. Liāna Langa kopā ar mūziķi Ingūnu Rubeni ar dzejas un mūzikas performanci uzstāsies piektdien, 28. oktobrī, bet Anna Auziņa un Inga Gaile dzejas lasījumus festivāla apmeklētājiem veltīs svētdien, 30. oktobrī.

Kopumā festivālā piedalīsies 50 dzejnieces un mūziķi no 17 valstīm: Argentīnas, Austrijas, Botsvānas, Bulgārijas, Ķīnas, Kipras, Vācijas, Grieķijas, Indijas, Indonēzijas, Latvijas, Rumānijas, Šveices, Slovēnijas, Taizemes, Turcijas un ASV.

http://www.schamrock.org/

Par dzejniecēm:

Anna Auziņa ir trīs dzejoļu krājumu autore («Es izskatījos laimīga», «Slēpotāji bučojas sniegā», «Atšķirtie dārzi»). Inga Gaile ir piecu dzejas krājumu («Migla», «Kūku Marija», «raudāt nedrīkst smieties», «Laiks bija iemīlējies», «Vai otrā grupa mani dzird?»), lugas («Āda») un romāna («Stikli») autore, kā arī bijusi režisore vairākām teātra izrādēm. Liāna Langa ir piecu dzejoļu krājumu («Vilkogas», «Es pēkšņi atmodos no dziļa miega», «Antenu burtnīca», «Iepūt taurītē», Skorpion!», «Te debesis, te ciparnīca») autore.