Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Iela Rīgā ar, iespējams, vislielāko bedru skaitu pasaulē

«Sveiki! Vai jūs nezināt, kā var iesniegt šo ielu Ginesa rekordam? Domāju, ka uz pasaules nav nevienas ielas ar tik lielu bedru skaitu. 50 metros saskaitīju 1000 bedres!» portālam «Apollo» raksta kāds lasītājs, kurš klāt pievienojis arī fotogrāfijas, kurās redzams Rītupes ielas ceļa seguma gaužām bēdīgais stāvoklis. 

«Tagad labi, ir sētniekiem kur nogrūst koku lapas, ar tām aizpildot bedres, bet ko pavasarī?» retorisku, bet pamatotu jautājumu uzdod portāla «Apollo» lasītājs.

Lai skaidrotu situāciju, portāls sazinājās ar Rīgas domi un no Satiksmes departamenta uzzināja šādu informāciju: «Situācija Rītupes ielā ir zināma. Satiksmes departamenta darbinieki ir veikuši ielas apsekošanu, un ir plānoti Rītupes ielas planēšanas un profilēšanas darbi. Šobrīd greiderēšanas darbi ir iekavējušies slikto laika apstākļu dēļ. Darbi tiks veikti, tiklīdz iestāsies tam piemēroti laika apstākļi.»

Satiksmes departamentā norāda, ka ielas, kuras klāj grants segums, tiek planētas un greiderētas vismaz divas reizes gadā - pirms un pēc ziemas sezonas.

Rītupes iela ir vienīgā iela ar grants segumu šajā rajonā. Satiksmes departaments Rītupes ielu esot iekļāvis to ielu sarakstā, kurām plānots pieprasīt finansējumu projektēšanas darbiem, lai veiktu Rītupes ielas asfaltēšanas darbus, «Apollo» noskaidroja Satiksmes departamentā.