Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievietes guvums medībās izsauc skandālu sociālajos tīklos

Pēc mednieces Gunitas Kaņepes portālā «Medniekiem.lv» ievietotās fotogrāfijas ar informāciju par gūto trofeju, sociālo tīklu lietotāji izteikuši neizpratni un nosodījumu, uzsverot, ka šāda mednieces rīcība nav ētiska un ir nežēlīga. 

Kaņepe portālā ievietojusi fotogrāfiju, kurā norāda, ka šīs bijušas viņas pirmās medības, kurās viņai izdevies nošaut lūšu mammu.

«Mastā bija ielenkta lūšu mamma ar mazajiem. Mazie palika nenomedīti, bet lūsene nāca tieši man pretī,» stāstījusi Kaņepe.

Daudzi «Twitter» lietotāji uzskata, ka medniece rīkojusies nežēlīgi un neētiski, nogalinot mazo lūsēnu māti, lai arī lūšu medības Latvijā ir atļautas.

Sociālajos tīklos ar ierakstu dalījušies arī daudzi sabiedrībā atpazīstami ļaudis, neslēpjot savu neizpratni un nožēlu par mednieces rīcību, tikmēr medību žurnāls savā «Twitter» kontā uzsver, ka lūšu medības šajā sezonas posmā ir atļautas.