Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No Krievijas pārceltais PK posms biatlonā notiks Kontiolahti

Pagājušā gada izskaņā no Krievijas pilsētas Tjumeņas pārceltais Pasaules kausa astotais posms biatlonā notiks Kontiolahti, Somijā, sestdien pavēstījusi Starptautiskā biatlona savienība (IBU).

Šīs sacensības norisināsies no 6. līdz 12.martam.

Īsu brīdi pirms šīm sacensībām Kontiolahti notiks arī Pasaules kausa septītais etaps, līdz ar to planētas vadošie biatlonisti savu lokācijas vietu nemainīs divas nedēļas.

Decembra beigās Krievijas Biatlona savienība atteicās no Pasaules kausa posma rīkošanas, kas lielā mērā ir saistīta ar šīs valsts apsūdzībām antidopinga noteikumu pārkāpumos. Iepriekš vairākas komandas apsvēra boikotēt šīs sacensības, ja tās notiktu Krievijā.

Vēl tikai šovasar Tjumeņa ieguva tiesības rīkot 2021.gada pasaules čempionātu, kaut jau tobrīd starptautiskajām federācijām bija ieteikumi nerīkot sacensības Krievijā.

Decembra sākumā Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītājs Ričards Maklarens publicēja sava ziņojuma otro daļu par dopinga lietošanu Krievijā, kurā tika paziņots, ka laika posmā no 2011. līdz 2015.gadam vairāk kā 1000 Krievijas sportisti 30 sporta veidos piedalījušies valsts izveidotā un atbalstītā dopinga sistēmā.

Dopinga apsūdzību dēļ Krievijai ir atņemtas tiesības rīkot vairākas starptautiskas sacensības, piemēram, pasaules čempionātu bobslejā un skeletonā, kā arī Pasaules kausa posmu ātrslidošanā.