Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šorīt braukšana apgrūtināta Latvijas centrālajā daļā, Latgalē un pa Liepājas šoseju

Šorīt daudzviet Latvijā ir apgrūtināta braukšana - neapmierinoši braukšanas apstākļi pārsvarā ir Rīgas apkārtnē un Latvijas centrālajā daļā, Rēzeknes apkārtnē, kā arī pa Liepājas un Bauskas šosejām.

Kā liecina VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) apkopotā operatīvā informācija, šorīt ap plkst.6.15 braukšana ir apgrūtināta pa Rīgas apvedceļu, kā arī pa visām lielajām šosejām aptuveni 50-80 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu, bet pa Bauskas šoseju - visā garumā līdz pat Lietuvas robežai.

Kurzemes virzienā braukšana ir apgrūtināta vienīgi Liepājas šosejas posmā no Bikstiem līdz Grobiņai.

Latgalē braukšana ir apgrūtināta pa visām lielajām šosejām, kas ved uz Rēzekni.

Savukārt Vidzemē braukšanas apstākļi ir apgrūtināti Vidzemes šosejas posmā no Apes līdz Igaunijas robežai.

Pārējā Latvijā braukšanas apstākļi pa valsts nozīmes autoceļiem šorīt ir apmierinoši, liecina LVC sniegtā informācija.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Alūksnes, Bauskas, Dobeles, Krāslavas, Liepājas, Limbažu, Madonas, Ogres, Rēzeknes, Saldus, Talsu un Tukuma apkārtnēs.

Sniegotie un apledojušie autoceļu posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Kopš plkst.3 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 98 VAS «Latvijas autoceļu uzturētājs» ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā vietām gaidāmi arī nelieli nokrišņi - sniegs, slapjš sniegs, rietumos arī lietus. Atsevišķos rajonos iespējama sasalstoša smidzināšana - uz ceļiem veidosies apledojums.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braukšanas apstākļi var mainīties ik minūti. Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, šoferi tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu.