Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā pirmsskolas izglītības iestādē ierodas iereibis tēvs un sarīko traci

Otrdienas vakarā kādā pirmsskolas izglītības iestādē Rīgā traci sarīkojis iereibis kāda bērna tēvs, portālu «Apollo» informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Imantā kādā pirmsskolas izglītības iestādē pakaļ savam bērnam bija ieradies vīrietis alkohola reibumā, tika izsaukta policija.

Ierodoties notikuma vietā, sieviete, kura izsauca policiju, pastāstīja, ka vienam bērnam nebija atnākuši pakaļ vecāki. Sieviete piezvanījusi bērna mātei un atgādinājusi par ierašanos pakaļ bērnam. Sieviete paskaidrojusi, ka aizkavējusies darbā, taču pēc neilga laika pakaļ bērnam ieradīsies tēvs.

Drīz vien bērnudārzā ieradies bērna tēvs pamatīgā alkohola reibumā. Iestādes darbiniece atteica iereibušajam vecākam atdot bērnu. Vīrietis, saņemot atteikumu, kļuvis agresīvs un sācis draudēt ar cieņu aizskarošiem izteicieniem.

Arī ieraugot policistus, vīrietis neskopojās ar rupjākajām krievu valodas «pērlēm». Personai tika vairākkārtīgi aizrādīts, taču viņš sāka likumsargiem draudēt ar fizisku izrēķināšanos, kā arī ar pamatīgām nepatikšanām darbā. Iereibušais bērna tēvs tika aizturēts.

Pēc mirkļa pie policistiem pienāca kāds cits vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir bērna mātes brālis. Vīrietis pastāstīja, ka ieradies pakaļ māsas dēlam un nogādāšot viņu dzīvesvietā, kur pirms mirkļa arī pārnākusi mājās bērna māte. Pārliecinoties par vīrieša stāstītā patiesumu, bērns nodots mātes brālim.

Savukārt iereibušais vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņš ir 2.08 promiļu reibumā. Vīrietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Pēc atžirgšanas vīrietis nožēloja izdarīto un solījās turpmāk pievērst uzmanību savām aktivitātēm gan saskarsmē ar bērnu, gan likumsargiem.