Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sociālajos tīklos brīdina par Ogres «trako»

«Ogres autovadītāji, esiet uzmanīgi! Ir parādījies viens «trakais», kurš vai nu meklē sensācijas, vai arī vienkārši ir atradis peļņas iegūšanas veidu,» tā ierakstu savā «Facebook» profilā iesāk kāda sieviete, aicinot uzmanīties citus iedzīvotājus.

«Pie gājēju pārejām, kur ir sniega kupenas un tās ir grūtāk pārskatāmas, viņš vaktē garām braucošās automašīnas, kad tās pietuvojušās, tad ātrā solī metas pāri ceļam pret mašīnu pavērsis telefonu ar videokameru...» vēsta ieraksts «Facebook».

«Protams, ja sadursme, tad šādā situācijā vienmēr vainīgs autovadītājs... Viņa mīļākās vietas - Kalna prospekts pie Nestes degvielas uzpildes stacijas un «Picu meistara», pirms dzelzceļa pārbrauktuves. Tiešām, esiet uzmanīgi!» turpina sieviete.

Ar šo ierakstu dalījušies 974 sociālā tīkla «Facebook» lietotāji, bet komentāros norādīts, ka būtu nepieciešams šo personu nofotografēt, lai citi autovadītāji zinātu no kā uzmanīties.

Portāls «Apollo» sazinājās ar Ogres novada pašvaldības policiju, kur noskaidroja, ka policijas rīcībā vienīgā informācija par šo cilvēku arī esot tikai no «Facebook» ieraksta.

Policijas darbinieki šādu personu neesot fiksējuši un policijas rīcībā neesot nekādas konkrētas cilvēka pazīmes. Viņš nekur neesot novērots.

Kādas darbības policija varētu veikt vien situācijā, ja būtu noticis reāls atgadījums, kad cilvēks tiešām izlec uz gājēju pārējas, izraisot ceļu satiksmes negadījumu.