Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Artilērijas ielas 66. nama īrnieki izmisumā: Namīpašnieks nolaidis māju līdz pagrimumam

Ja dzīvojam daudzdzīvokļu namā, paļaujamies, ka par kopējo izmantojamo platību parūpēsies nama apsaimniekotājs. Taču ne vienmēr cerības attaisnojas ar rīcību. Kāda Artilērijas ielas nama iedzīvotāji ir izmisuši par dzīvojamās ēkas stāvokli. Tā remontu nav redzējusi kopš 1958. gada, tomēr apsaimniekotājs lietas labā nedarot neko.

Artilērijas ielas 66. nama īrnieki ir izmisumā, koka ēka, kuras esošajos dzīvokļos dzīvo pārsvarā īrnieki, ir neapskaužamā stāvoklī. Īrnieki apgalvo, ka ik gadu Rīgas namu pārvaldnieks, kas ir šīs ēkas apsaimniekotājs, nedarot neko, lai dzīvojamo vietu savestu kārtībā.

Viens no mājas iedzīvotājiem portālam Apollo raksta:

«Mājas kāpņu telpa remontu nav redzējusi kopš 1958.gada. Viss drūp, bet apsaimniekotājs pilnīgi neko nedara, lai veiktu elementāru remontu. Katru gadu tekoši tāmēs uzrāda, ka ieguldītas milzīgas finanses, vārdu sakot uztaisa fiktīvus pierakstījumus, pievāc naudu, bet ēkas iet nebūtībā. Godīgie īrnieki ir izmisumā.»

Rīgas namu pārvaldnieks portālam Apollo skaidro, ka par māju var lemt dzīvokļu īpašnieku kopība.

«Rīgas namu pārvaldnieks sagatavo dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmi nākamajam kalendāra gadam, nosūtot mājas dzīvokļu īpašniekiem informāciju par mājas pārvaldīšanas tāmi. Ik gadu septembrī vai oktobrī ikviens mājas dzīvokļa īpašnieks saņem informāciju par iespēju iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmes kopsavilkumu un plānoto remontdarbu apkopojumu,» skaidro Santa Vaļuma, RNP pārstāve.

Tāpat viņa atklāj, ka konkrētajai mājai 2017. gadā paredzēti seši plānveida remontdarbi. «Minētajai mājai koplietošanas kāpņu telpas remonts nav prioritārs, jo mājai ir nepieciešami būtiskāki plānveida remontdarbi, lai nodrošinātu ēkas uzturēšanu. Mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmē 2017.gadam iekļauti seši plānveida darbi un remontdarbi, un uzkrājuma veidošana.»

Jebkuru neskaidrību un jautājumu gadījumā, Vaļuma aicina klientus vērsties jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā.