Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Savdabīga «ventilācija»? Pasažieris sašutis par redzēto modernizētajā vilcienā

«Šie ir ultramodernā «Pasažieru vilciens» dīzeļa logi,» savā «Twitter» kontā pie fotogrāfijas pierakstījis Alvis Balodis. Viņš pauž pamatotu sašutumu par to, kā modernā vilcienā pa aizvērtu logu var iekļūt sniegs?

«Šie ir ultramodernā «Pasažieru vilciens» dīzeļa logi ar «Hi-Tech» dalīto klimatkontroli abās vagona pusēs, pa kuru nāk iekšā sniegs, lietus un vējš!» vēsta pasažiera ieraksts pie fotogrāfijas.

Tajā uzskatāmi redzams, ka vagona iekšpusē pie loga ir sniega kārta.

Uz fotogrāfiju reaģējis arī «Pasažieru vilciens», komentāru sadaļā izsakot pateicību par informāciju un solot veikt pārbaudi. Tikmēr Alvis Balodis uz to reaģēja izsakot asu piezīmi: «Un sāciet ar tiem, kuru paraksti ir redzami uz šīs «modernizācijas» afēras dokumentiem. Daudziem būtu jāsēž!»

Turpat vīrietis pievienojis arī ierakstu, ka «šorīt cilvēks nevarēja izkāpt savā pieturā Inčukalnā, jo pēkšņi nedarbojās «Pasažieru vilciens» «Hi-Tech» dīzeļa durvis»! Dabūja braukt līdz Juglai!»

Portāls «Apollo» sazinājās ar «Pasažieru vilciens» sabiedrisko attiecību daļas vadītāju Egonu Āleru, kurš norādīja, ka informācija par šo gadījumu esot saņemta un tehniskās daļas pārstāvjiem uzdots noskaidrot defekta iemeslu.

Vairāk gan nekādus komentārus par situācijas iemesliem Ālers nevarēja sniegt, taču piebilda, ka vilcienam joprojām darbojas ražotāja garantija.