Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aculiecinieku satrauc skats uz jumta Maskavas ielā

Kāds vērīgs portāla «Apollo» lasītājs pamanījis, ka uz Maskavas ielas 168.mājas jumta tiek veikti jumta atjaunošanas darbi, taču strādnieki procesu veic bez ķiveres un drošības aprīkojuma. Uztraucoties par strādnieku un gājēju drošību, vīrietis vērsa uzmanību uz redzēto, savukārt, portāls «Apollo» skaidroja, kāpēc šāda situācija izveidojusies. 

«Apollo» lasītājs atsūtīja portālam fotogrāfijas no notikuma vietas un norādīja, ka konkrētajā adresē atrodams SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» iecirknis «Daugava».

Portāls «Apollo» sazinājās ar SIA «Rīgas namu pārvaldnieku», lai noskaidrotu, vai šajā adresē tik tiešām atrodas iecirknis «Daugava», ko tieši strādnieki uz jumta darīja un, kāpēc netika izmantotas ķiveres un drošības ekipējums, taču skaidras atbildes uz šiem jautājumiem nesaņēma.

Pārvaldē vien apstiprināja faktu, ka uz jumta esošie vīrieši neesot lietojuši ķiveri un drošības aprīkojumu.

«Speciālisti veica situācijas pārbaudi un konstatēja, ka atsevišķi drošības pasākumi darbu izpildē nav ievēroti, neskatoties uz to, ka darbiniekiem darba uzdevumu izpildei tiek izsniegts nepieciešamais darba drošības inventārs un nodrošināta instruktāža drošības pasākumu ievērošanai,» informēja SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» Komunikācijas nodaļas projektu vadītāja Santa Vaļuma.

Esot uzsākta iekšējā pārbaude un ierosināta disciplinārlieta par konstatētajiem pārkāpumiem.

«Jānorāda, ka garāmgājējiem apdraudējums nav radīts - uz ielas/ietves izvietoti norobežojumi darbu izpildes laikā,» informēja Vaļuma.