Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīvās latviešu sievietes atklāj, kā «pārdzīvos» Valentīna dienu

Šodien, 14.februārī visā pasaulē tiek svinēta Valentīna diena jeb mīlestības svētki, kad mīļotie cilvēki viens otru apsveic un dāvā dāvanas, tomēr ne visi no mums ir atraduši savu otro pusīti. Vai tiešām brīvajām sievietēm šajā dienā jājūtas slikti? Vai kāda no brīvajām sievietēm šodien jūtas vientuļa un nomākta? Portāls «Apollo» uzrunāja vairākas brīvas latviešu sievietes, lai noskaidrotu, kā viņas šo dienu uztver, kā plāno to pavadīt un ko iesaka citām.

Anete (30 gadi)

No rīta iešu uz darbu, bet vakarā pie ginekologa. Tad iešu mājās apēst kādu kūku, jo man pašai liekas, ka es viņu jau sen esmu pelnījusi. Noteikti iedzeršu vīna glāzi, padzīvošos pa mājām un iešu gulēt. Citiem brīvajiem iesaku nesēdēt, neraudāt un nekreņķēties par to, ka ir vieni. Mūsdienās daudz cilvēku ir vieni. Ja negribas sēdēt mājās vienam, tad noteikti var atrast kādu brīvu draudzeni un kopā iziet paēst vakariņas vai kaut ko kopā pagatavot. Turklāt, lai iedzertu vīnu, partneris nav obligāti nepieciešams!

Milda (45 gadi)

Lai sevi iepriecinātu, ar draudzeni noskatīšos kādu komēdiju, lai izsmietos no sirds un saņemtu pozitīvisma devu. Pirms tam došos uz kafejnīcu, kur sev un arī viņai iegādāšos garšīgus eklērus. Saldumi uzlabo omu un sniedz pozitīvas emocijas, tāpēc eklēriņi būtu tieši laikā.

Zane (25 gadi)

Vēl nezinu, kā pavadīšu šo dienu, taču visticamāk skatīšos «Titāniku», ēdīšu daudz šokolādes un iedzeršu vīnu. Savukārt citām brīvajām iesaku iet iepirkties, lai iepriecinātu sevi ar kādu skaistu apakšveļu, pasūtīt mājās gardas vakariņas, jo restorānos šovakar valda viena vienīga romantika. Tāpat iesaku vakaru pavadīt ar savām brīvajām draudzenēm, piemēram, aizejot uz «Fifty Shades Darker» filmu.

Laima (28 gadi)

Neplānoju darīt neko tādu, ko nedarītu jebkurā citā dienā. Visticamāk, pēc darba došos uz sporta zāli vai mājās, bet pilnīgi noteikti neraudāšu spilvenā, ka man šobrīd nav otrās pusītes, kurai būtu jādāvina man rozes vai romantiska nedēļas nogale SPA. Valentīna diena manā uztverē nav īsti latviešu svinamie svētki, līdzīgi kā Helovīns, piemēram. Protams, ka ir mīļi un forši, ja ļaudis šajā dienā viens otram izrāda papildu mīļumu un apliecina savu mīlestību, bet tas, manuprāt, būtu jādara katru dienu, izrādot reālas rūpes, nevis vienreiz gadā aiziet kopīgās vakariņās vai uzdāvināt milzīgu plīša lāci «ķeksīša pēc». Manā uztverē šie svētki ir vairāk komerciāls pasākums, taču, ja cilvēkiem tā labpatīk, tad kāpēc gan ne? Citām brīvajām ieteiktu pārāk šajā dienā neskumt par to, ka vakars jāpavada vienām – labuma no tā nudien nav nekāda. Vienatne drīzāk jāizmanto sevis pilnveidošanai un rūpēm pašai par sevi. Banāli, bet neviens jau mūs nemīlēs tik ļoti, cik mīlēsim mēs pašas sevi!

Anete (27 gadi)

Es ar savu kursa biedreni 14.februārī iešu uz Dona koncertu. Valentīndienā «Arēnā Rīga» noteikti nejutīšos vientuļi. Un var jau gadīties tur kādu satikt!

Karlīna Estere (36 gadi)

Šobrīd es esmu brīva sieviete. Brīva, bet ļoti romantiski noskaņota. Valentīndienu šogad pavadīšu savu burvīgo kaķu sabiedrībā. Iedzeršu kādu glāzi saldā vīna un paskatīšos romantisku filmu televīzijā. Klusībā gan cerēšu, ka kaut kad nākotnē Valentīndienu man izdosies pavadīt jutekliskākā atmosfērā. Jāsagaida tikai kāds neatvairāms «iekšējā tīģera» savaldītājs. Vientuļajām sievietēm šajos svētkos novēlu nezaudēt ticību mīlestības triumfam. Mūsu sapņu prinči ir ceļā pie mums!