Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izplatītākie vīriešu attaisnojumi sānsoļiem. Kā tiem atbildēt?

Krāpnieki ne tikai krāpj, bet arī mēģina savus sānsoļus attaisnot. Tā tas ir bijis un, visticamāk, arī būs. Piedāvājam ceļvedi šādām situācijām, lai tu vari sagatavoties, ko atbildēt uz viņa «argumentiem».

1. «Es negribēju tevi sāpināt.»

Ko, šī nodevība netika plānota? Muļķības. Vienīgais, ko viņš nebija plānojis, bija tas, ka tu par to uzzināsi.

Tava atbilde: «Mani neuztrauc tas, ko tu gatavojies darīt. Tu lieliski zināji, ka krāpšana mani sāpinās, tāpēc arī to turēji noslēpumā.»

2. «Tu neapmierini manas vajadzības.»

Tādā veidā, akcentējot tavas nepilnības, viņš cenšas atbildību par savu rīcību novelt uz tevi - viņa argumenti bija skarbi un nepatīkami par to, ko tu nevēlies darīt seksā.

Tava atbilde: «Zini, tu arī neesi ideāls. Es ar to samierinājos un nekrāpu tevi. Nevajag visu vainu uzvelt man.»

3. «Man nepieciešams laiks, lai pieņemtu lēmumu.»

Nē, viņš negrasās pieņemt nekādus lēmumus, viņš tikai novilcina laiku un cenšas slāpēt skandālu.

Tava atbilde: «Ja tu nevari izlemt, vai būt kopā ar mani, mums nav pa ceļam. Es negrasos sacensties ar citām sievietēm par tiesībām būt tev blakus.»

4. «Monogāmija nav domāta vīriešiem.»

Problēma nav monogāmijā, bet gan faktā, ka viņš vienpersoniski mainīja jūsu vienošanos par attiecībām. Aizstāvi savas tiesības!

Tava atbilde: «Mums bija monogāmas attiecības. Tagad tu vienpersoniski maini mūsu attiecību noteikumus. Man tas nav pieņemams.»

5. «Neskatoties uz notikušo, es mīlu tikai tevi.»

Viltīgs triks sānsoļu attaisnošanai. Viņš apgalvo, ka nepārstāj mīlēt tevi pat tad, kad noņem laulības gredzenu un nodarbojas ar seksu ar citu sievieti? Izklausās murgaini.

Tava atbilde: «Tu mani krāpi, tāpēc es neticu, ka tu mani mīli. Mīlestība un nodevība nav savienojami.»

6. «Es pieļāvu kļūdu, bet slēpu to, jo tu man to (sānsoli) nepiedosi.»

Ar to viņš cenšas tevi pārliecināt, ka problēma nav viņa rīcībā, bet tavā reakcijā. Patiesībā viņa vārdi nozīmē, ka viņu vispār neuztrauc tava piedošana un viņš negrasās to nožēlot.

Tava atbilde: «Kāpēc tu domā, ka tev ir tiesības prasīt manu piedošanu?»

7. «Es meklēju mierinājumu.»

Nu, nu! Un tāpēc bija tev jāsalauž sirdi? Muļķības?

Tava atbilde: «Es negrasos tevi pasargāt no paša muļķības. Ja tevi neinteresē manas jūtas, mums nav pa ceļam,» iesaka «mamaclub.ua» .