Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

9 sieviešu frāzes, kuras vīrieši nevar ciest ne acu galā

Ikdienas rutīnā cilvēki nereti rīkojas nedomājot par to, kādas sekas varētu būt viņu darbiem vai vārdiem, it īpaši, ja runa ir par tuvām attiecībām. Lielbritānijas medijs «The Huffington Post» aptaujājis ģimenes terapeitus, kuri atklājuši deviņas frāzes, kas vīriešiem šķiet viskaitinošakās.

1.«Nav svarīgi, es vienkārši izdarīšu to pati»

Ieteikums – kad vaicā partnerim, lai viņš izsauc santehniķi, kas saremontētu izlietni, dod viņam iespēju to darīt. Acu bolīšana un burkšķēšana, ka izdarīsi to pati, var tiešām reuzltēties tajā, ka izlietne tiks salabota ātrāk, taču tas tavu otro pusīti var padarīt īgnu. Vīriešiem patīk būt noderīgiem un palīdzēt, tāpēc viņu spēju noniecināšana attiecībām par labu nenāks.

2.«Tev būtu jāzina»

Tās ir veltas ilūzijas, ka tavam partnerim būtu jāsaprot tevi no pusvārda jebkurā dzīves situācijā. Cerot, ka vīrieši nolasīs visas tavas vēlmes un domas, tu tikai radīsi liekas negatīvas emocijas sev pašai. Ja tu kaut ko vēlies, tad tā arī pasaki!

3.«Tev viņa šķiet seksīga?»

Vai tu patiešām vēlies zināt viņa domas par kādu citu pievilcīgu sievieti? Turklāt tu nostādi savu vīrieti neērtā situācijā. Jā, vīrieši patiešām pamana un novērtē izskatīgas sievietes, taču tas, ka tu uz to norādīsi, liks viņam justies neērti un radīs lieku stresu, jo viņam būs papildus jāpiedomā, lai ar savu rīcību tevi, iespējams, nesarūgtinātu.

4.«Mums ir jāparunā»

Šie, šķiet, ir biedējošākie vārdi, kādus vīrietim var nākties dzirdēt. Nākamo reizi, kad vēlies iztirzāt ko svarīgu, labāk izvēlies kādus neitrālākus vārdus. Vīrieši šo frāzi bieži uztver kā signālu, ka tūdaļ nāksies uzklausīt pārmetumus vai sūdzības, radot vēlmi distancēties.

5.«Saņemies, esi vīrietis!»

Nepastāv vienas universālas «īsta vīrieša» definīcijas. Sava mīļotā labad labāk savus stereotipus par dzimumiem atstāj pie sevis. Sakot savam vīrietim, lai viņš uzvedas kā «īstam vīrietim» pienākas, tu burtiski uzbrūc viņa identitātei. Tā ir frāze, kas pauž kaunināšanu un nicinājumu, un attiecībām pilnīgi noteikti nenāks par labu.

6.«Savāc aiz sevis, es neesmu tava mamma!»

Ir labāki veidi, kā mudināt partneri savas netīrās zeķes ielikt veļasmašīnā, nekā gaušanās, ka esi nogurusi būt par viņa mammu. Mammas «iesaistīšana» attiecībās parasti vīriešiem ir jūtīgs temats, jo tas liek justies kā maziem bērniem, kuri ir jābar par to, ka nav izpildījuši «paklausīga bērna» reglamentu.

7.«Tu nekad, tev vajadzēja utt.»

Pārmetumi, ka vīrietis nekad nemazgā traukus, neiznes atkritumus vai neizņem bērnus no skolas, galīgi nedarbosies kā efektīvs pamudinājums to darīt. Tā drīzāk ir akmens mešana viņa dārziņā. Tā vietā izvēlies frāzes kā «Es novērtētu, ja tu...» Un tad, kad viņš izdara to, ko tu vēlies, neaizmirsti pateikties – tā tu nobruģēsi ceļu nākamajai reizei, kad tev būs nepieciešama viņa palīdzība.

8.«Tu esi pieņēmies svarā!»

Tā vietā, lai norādītu uz viņa liekajiem kilogramiem vai jebkādām citām, tavuprāt, nepilnībām viņa izskatā, esi atbalstoša un, piemēram, piedāvā viņam ar tevi kopā nodoties kādām fiziskām aktivitātēm. Pārmetumi, ka viņa ķermenis vairs nav tāds, kāds tas bija jūsu attiecību sākumā, tikai noplicinās viņa pašapziņu.

9.«Tu ATKAL iesi dzert alu?!»

Futbola vakaru vai pasēdēšanu bārā kopā ar draugiem tev nudien nevajadzētu uztvert kā draudu jūsu attiecībām. Patiesībā šādām aktivitātēm piemīt gluži pretējs efekts. Reizēm «pasēdēšana ar večiem» sniedz viņam nepieciešamo piederības sajūtu, atbalstu un emocijas. Ir pamatota iespēja, ka pēc kopīgi noskatītas basketbola spēles sporta bārā kopā ar draugiem viņš mājās pārradīsies pozitīvi uzlādēts un varēs sniegt tev daudz vairāk.