Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Spēcīgākā Pakistānas vīra rotaļas ar nāvi

32 gadus vecais Gulams Faruks (Ghulam Farooq) no Pakistānas ir profesionāls kaskadieris, kurš ar acu plakstiņu spēku spēj pacelt ķieģeļus, ar zobiem saliekt metāla stieni un pavilkt mikroautobusu pilnu ar pasažieriem. Gulama neparastās spējas un spēks ir iemesls, kāpēc viņu dēvē par Pakistānas «Dzelzs žokļiem».

Gulams atklāj, ka viņam ļoti patīk viņa nodarbošanās, turklāt tā ir vienīgā lieta, kas viņam padodas, tāpēc arī ar to nodarbojas profesionāli. «Es esmu labākais kaskadieris visā Pakistānā. Neviens cits nespēj tik viegli izpildīt šādus dzīvībai bīstamus trikus,» Gulams stāsta Lielbritānijas medijam «Mirror».

«Vai tā ir kravas automašīna, kas pārbauc pāri manai galvai, vai arī četrus kilogramus smagi ķieģeļi, kurus es paceļu ar saviem plakstiņiem, - man nepaliek ne skrambiņas.»

Gulams ir arīdzan atvēris treniņprogrammu, kur apmāca jauniešus izpildīt trikus. Savukārt paša Gulama mērķis ir kļūt par striprāko cilvēku pasaulē.

Viņa nākamais plānotais triks ir divu lidmašīna vilkšana ar zobiem. «Es esmu izmēģinājis lielāko daļu dzīvībai bīstamo triku, taču nu es vēlos iekļūt Ginesa rekordu grāmatā, velkot divas lidmašīnas ar saviem zobiem. Tas ir mans sapnis. Tas ne vienmēr ir viegli, taču, ņemot vērā pūles, kādas es pielieku, lai sasniegtu savus mērķus, esmu pārliecināts, ka man tas drīz izdosies.»