Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums: Sievietes seksa laikā ar vīriešiem orgasmu sasniedz krietni retāk

Jaunā pētījumā noskaidrojies, ka heteroseksuālas sievietes seksa laikā orgasmu izjūt daudz retāk, nekā homoseksuālas sievietes un vīrieši ar dažādām orientācijām, raksta britu medijs «Independent».

Pētnieki no Čepmanas un Indianas universitātēm, kā arī Kinsija institūta savā pētījumā iekļāva vairāk nekā 52 tūkstošus dažādu dzimumu cilvēku no ASV ar dažādām seksuālajām orientācijām, lai noskaidrotu, cik bieži viņi sasniedz orgasmus.

Atklājies, ka heteroseksuāli vīrieši seksa laikā orgasmu sasniedz vienmēr vai gandrīz vienmēr - no aptaujātajiem uz šo faktu norādīja apmēram 95%. Nākamās cilvēku grupas, kuras orgasmus sasniedz visbiežāk, ir homoseksuāli vīrieši (88%), kā arī biseksuāli vīrieši (88%).

Savukārt visas orientāciju sieviešu grupas ierindojas šī topa apakšgalā. Sievietes ar homoseksuālu seksuālo orientāciju sava dzimuma kategorijā orgasmus sasniedz visbiežāk - 86% no viņām norādīja, ka to sasniedz vienmēr vai gandrīz vienmēr.

Pārējo seksuālo orientāciju sievietes orgasmu sasniedz krietni retāk. Apmēram 66% biseksuālu sieviešu norādīja, ka to sasniedz vienmēr vai gandrīz vienmēr, bet heteroseksuālas - vien 65%.

Pētījuma rezultāti liek secināt, ka sievietes, iesaistoties seksuālās attiecībās ar vīrieti, orgasmu sasniedz krietni retāk. Pētījuma autori uzskata, ka šāda procentuālā starpība skaidroja ar sociāli kulturāliem, kā arī evolucionāriem faktoriem.