Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 27. februāris – 5. marts

Nedēļas horoskops: 27. februāris – 5. marts

 • AUNS Pirmdien būsi nolēmis paveikt teju nedēļas darba apjomu, bet neparedzēti apstākļi izjauks tavus labos nodomus. Iespējams, tehnika izies no ierindas visnepiemērotākajā brīdī vai arī apkārtējo emocijas sitīs augstu vilni. Visā, kas saistīts ar juridiskām tēmām, administratīvu lietu kārtošanu, jābūt vērīgam, lai nepalaistu garām ko svarīgu. Mīlas attiecībās iespējami pārpratumi, ko starp citu ietekmēs pavisam nesen notikušais Saules aptumsums. Svētdien piedalīsies interesantā pasākumā.
 • VĒRSIS Tev būs jāpieņem svarīgi lēmumi, iespējams tas saistīsies ar darba maiņu vai sadursmi ar konkurentiem. Nedari nevienam pāri, tomēr padomā par savām interesēm, visiem jau labs nekad nebūsi. Kaut arī uz brīdi var šķist, ka visi pret tevi sazvērējušies, tomēr pārāk daudz laika vienatnē nepavadi. Sākot no ceturtdienas uzlabosies garastāvoklis, arī lietas ies uz priekšu. Brīvdienas pacenties pavadīt ģimenes lokā, sevišķi, ja tev ir bērni, kas alkst tavas uzmanības.
 • DVĪŅI Informatīva nedēļa, uzzināsi daudz kā jauna, interesanta un noderīga. Arī pats iespējams, sniegsi padomus vai kādas ziņas citiem. Labs laiks, lai organizētu, apmeklētu kursus. Kāds cilvēks ļoti vēlēsies izdarīt uz tevi spiedienu, iestāstīt, kā pareizi dzīvot, tomēr tu rīkosies pretēji viņa ieteikumiem. Laulātais draugs vēlēsies pavadīt laiku kopā, bet tu būsi pārņemts ar profesionālām lietām. Nepalaid garām kādu ziņu sociālajos tīklos, tā var tev noderēt!
 • VĒZIS Būsi ko ieņēmis galvā un neviens tevi nespēs pārliecināt par pretējo. Diemžēl, šādi rīkodamies nodarīsi pāri ne tikai sev, bet arī tuvākajiem, kas cenšas pasargāt tevi no kādas kļūdas pielaišanas. Darbā lieti noderēs praktiskums, bet partnerattiecībās godīgums. Kāds nolems doties tālākā ceļojumā, lai iepazītu citas kultūras. Nelielas problēmas var sagādāt finansiālā puse, tomēr tikai tad, ja pārāk iespringsi uz naudas lietām. Kāds izrādīs tev savas simpātijas.
 • LAUVA Nedēļas sākumā būsi visai nīgrs, neviens nespēs izdarīt tev pa prātam. Iespējams, šādam garastāvoklim par pamatu būs sašķobījušās attiecības ar mīļoto cilvēku. Nenes privātās problēmas uz darbu un otrādi! Jaunas lietas nav vēlams uzsākt, toties plānot gan vari itin droši. Palīdzīgu roku sniegs kāds, no kura to vismazāk gaidi. Vari apmeklēt kino vai teātri sevišķi, ja sen neesi bijis šādā pasākumā. Svētdien būsi gatavs teju varoņdarbiem.
 • JAUNAVA Šonedēļ nāksies krietni pasvīst. Pat, ja būsi lieliski ticis galā ar saviem pienākumiem, kāda cita cilvēka neizdarība visu izsitīs no sliedēm. Kamēr kārtosi darba lietas, mājas dzīvē kas var paslīdēt garām. Līdz pat piektdienas vakaram aktīvi darbosies, spēsi uzlabot savas pozīcijas un ieviest jaunas darba metodes. Toties brīvdienās pat nedomā strādāt, noteikti atpūties un velti laiku ģimenei. Iespējams, būsi ielūgts uz kādām svinībām.
 • SVARI Tevi būs grūti atpazīt, pārāk lietišķs, pārāk tiešs, reizēm pat ass attieksmē pret līdzcilvēkiem. Kāpēc liedz sev mazos prieciņus, lai būtu laimīgs? Apmeklē kādu kultūras pasākumu, sarīko romantisku vakaru sev un mīļotajam cilvēkam nevis tikai strādā līdz nemaņai. Veiksies, tiem, kas saistīti ar mākslas pasauli, sevišķi mūziku. Izdosies kāda uzstāšanās, tavs koncerts būs apmeklēts. Iepērkoties, kā parasti problēmas sagādās viens – nespēja pieņemt lēmumu, veikt izvēli.
 • SKORPIONS Svarīgākie notikumi risināsies mīlas jomā. Kāds zīmes pārstāvis iepazīsies, cits nolems savas attiecības noformēt juridiski. Darbam laika neatliks, visu darīsi sev nedaudz netipiski, uz ātru roku. Ceturtdien ārējie apstākļi var izjaukt ieplānoto dienas ritumu, tomēr nesāc dusmoties, uztver visu ar zināmu humora devu. Ja vēlies mainīt darbu, vari to darīt, ja vien tas uzlabo ne tikai tavu materiālo statusu, bet arī no sirds patīk. Svētdien tiksi lutināts.
 • STRĒLNIEKS Tev neapšaubāmi veiksies, sakārtosies lietas, kas sen radīja nemieru. Darbā neviens neapšaubīs tavu autoritāti, visiem būs kas tev stāstāms un lūdzams, skaties tik, ka nepārstrādājies. Iespējams, nolemsi, ka dzīvoklī vai pat šajā valstī tev ir par šauru, gribēsi izlauzties plašākos lauciņos. Kāds apsvērs mājas pirkšanu, cits pārvākšanos uz citu zemi. Noteikti vari paplašināt savu redzesloku kādos kursos, sevišķi, ja tie saistīti ar filozofiskām tēmām.
 • MEŽĀZIS Rīkosies izteikti darba un personīgo interešu vadīts. Tev padomā būs kāds projekts par kura realizācijas nepieciešamību centīsies pārliecināt kolēģus un bosu. Ceturtdien iespējamie sarežģījumi tikai vēl vairāk tevi norūdīs un stiprinās pārliecību, cik daudz atkarīgs no tevis paša. Skaties, lai savā aizņemtībā nepalaid garām kāda tuvinieka jubileju. Nedēļas nogalē atpūties, vislabāk mājās. Katrā ziņā nav vēlams sēsties pie auto stūres, ja kurp dodies.
 • ŪDENSVĪRS Kā jau parasti meklēsi neordinārus ceļus savu mērķu sasniegšanai. Kāds atklās sevī fotogrāfa talantu, cits pievērsīsies video lietām. Spēsi labvēlīgi ietekmēt līdzcilvēkus, neskoposies ar padomu un finansiāla atbalsta sniegšanu. Daiļā dzimuma pārstāves sapņos par pavasari, mīlestību un kals nākotnes plānus privātā kontekstā. Vēlams kāds izbraukums pie dabas kopā ar ģimeni. Noskaidrosies kurš ir tavs draugs un kurš tikai izliekas par tādu.
 • ZIVIS Tieksies pēc jauniem iespaidiem, meklēsi asas izjūtas, tomēr diez vai šis ir tam īstais brīdis. Tikko notikušais Saules aptumsums tomēr ietekmēs tavas emocijas, arī veselību, tāpēc labāk pieturies pie pārbaudītām vērtībām, kā arī nesāc ar kādu skaidrot attiecības. Sieviešu kārtas pārstāves būs viesmīlīgas, labprāt uzņems ciemiņus savā namā, kāda pat nolems, ka ikdienā varētu nodarboties ar pasākumu organizēšanu. Tavas psihologa dotības kādam ļoti noderēs.