Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Viena vīriešu īpašība, kura sievietēm simpatizē visvairāk

Nule kā jau vēstījām par ārvalstu medija «Popsugar» žurnālistu veikto pētījumu, kurā tika noskaidrots, ka sievietes īpašība, kurai vīrieši nespēj turēties pretī, ir patstāvība. Tomēr, kas pretējā dzimumā visvairāk patīk sievietēm?

Portāls «Popsugar» veicis vēl vienu nelielu pētījumu, kurā tika aptaujātas vairākas sievietes. Visas piekrita, ka pati seksīgākā vīrieša īpašība ir kaislība.

Kaislīgs vīrietis ir motivēts, pārliecināts un vēlas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Šī īpašība ir būtiska ne tikai profesionāli, bet arī privātajā dzīvē. Patiesi kaislīgs vīrietis uztraucas par to, kādā virzienā iet viņa dzīve, kas nozīmē, ka viņš noteikti uztrauksies arī par savu attiecību nākotni.

Sievietes, galvenokārt, ir pārliecinātas, ka patiesi kaislīgs vīrietis tāds ir visās dzīves jomās. Būs grūti atrast vīrieti, kurš aizrautīgi izturas pret darbu un draugiem, bet ar ģimeni vislabprātāk vēlas visu dienu sēdēt dīvānā, nedarot neko. Dāmas norāda, ka nav nekā seksīgāka, kā redzēt sava partnera acīs degsmi un vēlmi kaut ko darīt. Kaislīgi vīrieši ir piedzīvojumu meklētāji un vēlas dzīvē sasniegt daudz.

Pētījuma laikā sievietes norādījušas arī īpašību, kura viņām visvairāk nesimpatizē. Dāmas uzskata, ka tā ir iedomība jeb pārlieku liela pārliecinātība par sevi. Izlikties par labāku cilvēku nekā esi patiesībā nebūt nav pievilcīgi, jo attiecībās abiem partneriem ir jājūtas vienlīdzīgi.