Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kādi vīrieši sievietēm patīk labāk - ar bārdu vai bez tās?

Jaunā pētījumā, kas publicēts «Journal of Evolutionary Biology», noskaidrojies, ka sievietēm daudz pievilcīgāki liekas vīrieši ar bārdu, nevis bez tās, ziņo portāls «Independent».

Pētījuma ietvaros vairāki vīrieši tika fotografēti bez bārdas, piecas dienas pēc skūšanās, 10 dienas pēc skūšanās, kā arī četras nedēļas pēc skūšanās. Apmēram 8500 sievietēm, kuras piedalījās šajā pētījumā, vajadzēja izvēlēties, kurš no attēliem viņām šķiet pievilcīgāks.

Rezultāti bija izrādījās nepārprotami. Pilnīgi katra no aptaujātajām sievietēm atklāja, ka viņām daudz simpātiskāki un pievilcīgāki liekas vīrieši ar sejas apmatojumu.

Lielākā daļa sieviešu norādīja, ka viņām vispievilcīgākie šķiet vīrieši četras nedēļas pēc skūšanās. Otra lielākā sieviešu daļa norādīja, ka viņām patīk vīriešu izskats 10 dienas pēc skūšanās, bet trešā - piecas dienas pēc skūšanās.