Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Labākais darbs pasaulē: Pāris piepilda savu sapni, pelnot ar ceļošanu

Kurš gan nav sapņojis, kā būtu aiziet no darba birojā, sakrāmēt mugursomu un doties ceļojumā pa pasauli uz nenoteiktu laiku. Lūk, to šobrīd dara Bens Sauthāls (Ben Sauthall) no Lielbritānijas, kura vārds tūrisma entuziastiem, iespējams, jau ir zināms.

Bena vārds medijos pirmo reizi izskanēja 2009.gadā, kad viņš uzvarēja konkursā «World's Best Job», kurā piedalījās vēl 34 tūkstoši citu dalībnieku, un guva iespēju sešus mēnešus dzīvot un strādāt Lielajā Barjerrifā, Austrālijā. Apmaiņā par bezmaksas uzturēšanos šajā gleznainajā vietā Benam vajadzēja sākt blogot, kā arī fotografēt salā notiekošo.

Tomēr pēc tam, kad seši mēneši bija pagājuši, Bens vairs nevēlējās atgriezties kādreiz ierastajā darba vietā ar darba laiku no deviņiem līdz sešiem. Bens turpināja ceļot pa pasauli, turklāt iepazinās arī savu sievu Sofiju.

Arī šobrīd Sauthāls kopā ar sievu strādā par ceļojumu blogeriem. Šim pārim maksā, lai viņi ceļotu, bet vēlāk visu atspoguļotu tīmeklī.

«Dzīve ir diezgan forša, ja vari strādāt, dzīvot un ceļot kopā ar personu, kuru tu mīli,» medijiem atklājis Sauthāls. «Būt iesprostotam birojā katru dienu mani garlaikotu un man nav ne jausmas, kā cilvēki spēj izturēt šādus darbus dekādes vai pat ilgāk.»

Protams, Bens un Sofija šobrīd ir vieni no apskaužamākajiem ceļotāju pāriem internetā. Abi regulāri blogo par saviem piedzīvojumiem, publicējot fotogrāfijas arī sociālajos tīklos. Tomēr Sauthāls norāda, ka nemitīgi domāt par jaunām idejām, ko pēcāk atspoguļot internetā, var būt ļoti nogurdinoši un arī grūti. Ir jābūt ļoti pacietīgam, jo jāizpatīk gan interneta lietotājiem, gan sponsoriem un partneriem.

«Esmu pārliecināts, ka kādu dienu nākotnē mēs atgriezīsimies Lielbritānijā, jo tur dzīvo mani draugi un ģimene, es patiešām ilgojos pēc viņiem,» stāsta Bens. «Tomēr es neilgojos pēc tumšajām dienām un garajām ziemas naktīm.»

 

 

 

 

They say a photographer is only as good as the subject they're shooting. Which is why having the Himalayas as a backdrop, Lake Attabad as the surroundings, and my drop-dead gorgeous wife on a rainbow-painted boat with Colonel Mustard precariously perched on board, has turned me - a very, very average photographer - into a published one. 🚕🚤🇵🇰 Thank you @particularbooks for adding us to the best coffee table book ever (https://penguin.com.au/books/life-on-instagram-9781846149092), and to the @guardian for writing about it. Now where to next in the world @SopheeSmiles? #LifeOnInstagram #travel #pakistan #bestlifeintheworld #lakeattabad #himalayas #mynikonlife #nikon_australia #GetOutdoors #landrover #landroverdefender

A post shared by Ben Southall (@bensouthall) on