Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

5 sieviešu īpašības, kas vīriešiem liek turēties pa gabalu

Internetā pieejami neskaitāmi ieteikumi par to, kā uzlabot savu ārieni un izskatīties pievilcīgākai, tomēr pastāv arī vairāki sieviešu ieradumi, kas vīriešiem liek turēties pa gabalu. Asi un ļauni komentāri, nemitīgs nogurums un humora izjūtas neesamība - šīs ir tikai dažas no sieviešu īpašībām, kas vīriešiem liek domāt: Kas var būt trakāks par šo? Lūk, piecas spilgtākās īpašības, kas vīriešiem nebūt nešķiet pievilcīgas.

1. Ļaunums

Nereti sievietes mēdz teikt to, ko domā, bet tikai pēc tam domāt, vai vispār vajadzēja tā darīt. Tomēr vīriešiem daudz pievilcīgāka šķiet laipnība. Pētījumi pierādījuši, ka cilvēki, kuri vairo negācijas, ir mazāk pievilcīgi, savukārt tie, kas no tām izvairās, piesaista vairāk.

2. Nogurums

Ja tu daudz strādā, tad jāmāk pienācīgi arī atpūsties. Pārāk intensīvs darba laiks var būtiski ietekmēt tavu pievilcību, jo tas ietekmē miega kvalitāti. Nav noslēpums, ka izgulējies cilvēks arī izskatās veselīgs un laimīgs.

Kādā pētījumā, kas veikts 2010.gadā, tā dalībniekiem vajadzēja izteikt domas par cilvēkiem, kuri gulējuši astoņas stundas, kā arī cilvēkiem, kuri bijuši nomodā 31 stundu. Protams, ka nogurušajiem izjūtas atspoguļojas arī izskatā.

3. Humora izjūta

Smiekli ir ne tikai veselīgi, bet spēj iekarot arī kāda cilvēka sirdi. Ja tu nespēj pajokot vai pasmieties pati par sevi, tas automātiski tevi padara par mazāk pievilcīgu cilvēku, raksta «Dailystar».

2009.gadā veikts pētījums, kurā noskaidrojās, ka gan sievietes, gan vīrieši cilvēkus ar sliktu humora izjūtu uzskata par mazāk pievilcīgiem.

4. Nemitīgs stress

Nemitīga uztraukšanās ir ne tikai neveselīga, bet atspoguļojas arī tavā izskatā. 2013.gadā veikts pētījums, kurā noskaidrots, ka sievietēm, kuras nemitīgi uztraucas, ir lielāks steroīdu hormona kortizola līmenis organismā. Šādām sievietēm parasti trūkst enerģijas, kas savukārt nekādā ziņā nešķiet pievilcīgi vīriešiem.

5. Melošana

Melošana un negodība liek vīriešiem turēties pa gabalu. Ja sieviete vēlas būt pievilcīga vīrieša acīs, viņai nevajadzētu melot, bet gan atklāti stāstīt patiesību. Pētījumos pierādīts, ka godīgums ir viena no svarīgākajām pazīmēm, lai iepatiktos vīrietim.