Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Neiespējamās kāzas: Pāris piepilda sapni, apprecoties Karību jūras vidū

Līgava Susana Zamosa (Susana Zamos) un viņas līgavainis Džovanijs (Jovany) vienmēr vēlējušies apprecēties okeāna vidū, taču pāra sākotnējie kāzu plānotāji šo ideju noraidīja, sakot, ka tas nav iespējams.

 

A post shared by del Sol Photography (@delsolphoto) on

 

«Mums bija kāzu plānotāji, kuri sacīja mums: «Nē, jūs nevarat apprecēties okeānā, tas ir pārāk sarežģīti,»» kāzu videoklipā stāsta līgava Susana, kura jau bija pieņēmusi lēmumu precēties pludmalē. Tomēr fotogrāfs Sols Tamargo (Sol Tamargo) un viņa komanda bija gatavi darīt visu, lai tas izdotos.

2016.gada novembrī Susana un Džovanijs piedzīvoja savas sapņu kāzas. Pāris 100 viesu klātbūtnē apprecējās Karību jūras vidū uz «El Cielo» smilšu sēkļa Kosumel salā Meksikā. Jaunais pāris, kā arī viesi uz smilšu sēkļa tika nogādāti ar laivu.

 

A post shared by del Sol Photography (@delsolphoto) on

 

Publicētajā video redzams, ka Susana un Džovanijs, kā arī kāzu liecinieki ģērbušies ierastā kāzu apģērbā. Protams, par gala rezultātu jaunais pāris ir sajūsmā - abi saņēmuši tieši to, ko vēlējās, turklāt ir sajūsmā par vizuālo kāzu materiālu.

«Man vienmēr ir paticis ūdens,» notikušo komentē līgava. «Esmu nirēja un uzaugu ar peldbaseinu pagalmā, kā arī jūru tuvumā. Manas laimīgās dienas vienmēr bijušas ūdenī.»

 

I pictured this image from the moment Susana and I spoke about her wedding ceremony happening in the water. I imagined the whole thing and saw this particular moment happening. So excited !!! When the actual moment happened I was shooting with a housing with the bright sunlight in my face , wearing a mask and not really seeing through the view finder, but "knowing in my heart" I got the shot. (Lots of depth of field) it was onevof the best moments of my photographic career. I knew I wanted this to happen: to put the ring on underwater, in the middle of the ocean. Yes, the risk of loosing the ring was present, luckily Jovany took care of getting right on Susana's hand perfectly and I got my dream shot ... Yeay!!! - Sol 🔆 #photographerslife #impossiblewedding #mermaidbride #cozumel #offbeatbride #yourockphotographers #huffpostweddings #weddingceremony #delsolphotography #weddingphotoideas #destinationbride #weddinginspiration #instawedding #weddinginspo #weddingphotographer #travelforlove #underwaterportrait #underwaterbride #trashthedress #reallifemermaid #mermaid #mermaidbride #canonmexicana #wonderful_places #travel #exploretocreate #underwaterphotography #mermaidlife #underwaterwednesday #myunicornlife

A post shared by del Sol Photography (@delsolphoto) on