Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Artusa Kaimiņa mīļotā pieprot hipnozi

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pagājušā gada jūnijā bildināja savu draudzeni un tad plašākai sabiedrībai tapa zināms Natālijas Bartuševičas vārds. Kaut Natālijas maizes darbs ir izklaidējošā sfērā, šķiet, ka viņas nākotnes plāni ir visai nopietni - studijas Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes Socioloģijas un psiholoģijas katedrā, kā arī nesen iegūts sertifikāts hipnozē.

Lai arī daiļas Natālijas vakari paiet strādājot naktsklubā «Coyote Fly», dienas viņa velta ļoti nopietnām lietām. Kā vēsta žurnāls «Kas Jauns», nesen Natālija sociālajos tīklos lepojās ar izpildītu prakses atskaiti trešā studiju gada mācību priekšmetā «Izziņu process praksē», kā arī viņa apmeklējusi treniņu kursus Hipnoze: modernās tehnoloģijas. Eriksona hipnoze un pēc 120 stundu nodarbībām ieguvusi «International Coaches Union» sertifikātu.

 

PRAKSES ATSKAITE🎉Done✔️

A post shared by natalie_bartuhs (@natalie_bartuhs) on

Eriksona hipnozi izmanto gan psihoterapijā, gan dažādās medicīnas nozarēs, gan, piemēram, sportistu panākumu kaldināšanā. Šī hipnoze tai pakļautajiem cilvēkiem ļauj daudz dziļāk iepazīt pašiem sevi, apgūt spējas sev palīdzēt, rosina un stiprina izaugsmes procesus. Cilvēks, kurš apguvis Eriksona hipnozi, to var visai plaši izmantot savas dzīves kvalitātes uzlabošanai un radošuma attīstīšanai.

 

🌟

A post shared by natalie_bartuhs (@natalie_bartuhs) on