Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Noslepkavotās Ievas Strazdauskaites auto, kuru iekāroja noziedznieki

Tāda izskatījās Ievas Strazdauskaites lepnā automašīna  «Audi A 7», kuru iekāroja noziedznieki, un kura maksāja meitenes dzīvību. Mašīnas vērtība tirgū ir aptuveni 40-50 tūkstoši eiro.

Noziedznieki iepriekš nebija plānojuši uzbrukt meitenei, viņi lepno automašīnu bija pamanījuši uz autoceļa. Sapratuši, ka meitene ar auto pārvietojas viena pati, viņi izlēma inscinēt avāriju, nolaupīja auto un meiteni, kuru vēlāk nogalināja un apraka.

Jau ziņots, ka piektdien aizturēti vēl divi aizdomās turētie par bezvēsts pazudušās Ievas Strazdauskaites slepkavību, vēsta «15 min.lt».

Tiek ziņots ka uz meitenes ķermeņa bijušas acīmredzamas vardarbības pēdas.

Abi vēlāk aizturētie ir vecāki par četriem iepriekš aizturētajiem, iespējams, ka tie ir pārējo četru jauniešu vecāki.

Pēc neoficiālas informācijas ideja nogalināt meiteni dzimusi spontāni, slepkavība iepriekš nav plānota. Visi aizdomās turētie ir no Ķēdaiņu rajona.

Jau ziņots, ka policija piektdienas vakarā nākusi klajā ar šokējošiem jaunumiem par pazudušo Ievu Strazdauskaiti, vēsta «15min.lt».

Atrasts meitenes līķis. Tas bijis aprakts zemē Ķēdaiņu rajonā. Aizturēti četri aizdomās turētie - 23 un 26 gadus veci jaunieši, kas iepriekš tiesāti par zādzībām un laupīšanām. Aizdomās turētie savu vainu atzīstot.

Policija uzskata, ka abi jaunieši inscinējuši ceļu satiksmes negadījumu un pēc tam uzbrukuši «Audi A7» vadītājai.

Jauniešu mērķis bijis nolaupīt dārgo automašīnu. Auto un meitene nolaupīti. Meitene nogalināta tajā pašā vakarā.

Iepriekš jau ziņots, ka policija piektdienas vakarā sasaukusi preses konference par jaunumiem jaunietes meklēšanā.

Jau ziņots, ka 25 gadus vecā Strazdauskaite bez vēsts pazuda pagājušās svētdienas vakarā.