Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Einara Repšes meita gatavojas smagai operācijai

Bijušā premjerministra Einara Repšes trīsdesmit divus gadus vecā meita Madara sociālajos tīklos dalījusies ar informāciju, ka gatavojas savas dzīves smagākajai operācijai, kas gaidāma 20. martā. Pēc operācijas gadu notiks rehabilitācija.

Ziņu par gaidāmo operāciju sociālajos tīklos publiskoja pati Madara, rakstot, ka laiks lido vēja spārniem, vēl atlikušas deviņas dienas. Jaunā sieviete neslēpa, ka ir nobijusies, nervoza un uztraukusies, bet pie reizes arī laimīga, ka beidzot notiks operācija.

Gaidāmā operācija ir jau ceturtā lielā operācija pēdējo divu gadu laikā, un, pēc pašas Madaras domām, tā nav pēdējā.

Madara nav nobijusies no pašas operācijas, jo viņai ir lielisks ķirurgs, kuram viņa uzticas, bet biedē iznākums, iespējamās komplikācijas, gadu ilgā atlabšana un, protams, viss jaunais, kam vajadzēs pielāgoties, kā arī sāpes.

Lai vai kā, Madara tic brīnumam un visam labajam, kā nekā viņa ir cīnītāja. Pēc pārdomu publiskošanas sociālajos tīklos daudzi fotogrāfes draugi izteica uzmundrinājuma vārdus, aicinot ticēt labajam un domāt labas domas.

Madara jau agrāk sociālajā vietnē vēstījusi par savām veselības problēmām, sīkāku informāciju neatklājot. 2015. gada pavasarī Repše vēstīja par tām zina tikai daži cilvēki.