Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dziesmu svētku Koru kari vairs nenotiks svētku nedēļā

Simtgades Dziesmu un deju svētku rīkotāji iecerējuši vairākas izmaiņas līdzšinējā svētku struktūrā, lai samazinātu slodzi dalībniekiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» sacīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Piemēram, ģenerālmēģinājumi notiks vakarā, lai pasargātu dalībniekus no iespējamās svelmes. Tāpat paredzēts samazināt koncertu skaitu abās lielajās svētku norises vietās, kā arī Dziesmu un deju svētku konkursu «Koru kari» rīkot jau jūnija sākumā, tādējādi izceļot tos ārā no svētku nedēļas.

Plānots arī, ka svētku gājies notiks svētku sākumā, lai ļautu dalībniekiem «saņemt emocionālo svētku sajūtu», klāstīja Juhņēviča.

Viņa uzsvēra, ka par dalībnieku noslodzi tiekot domāts ļoti nopietni. «Šie ir simtgades svētki. Ļoti negribētos pieļaut situāciju, ka no pārslodzes dalībnieki nevar tos baudīt,» uzsvēra svētku izpilddirektore.