Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izklaides parks «Avārijas brigāde» interesentiem tiks atvērts jūnijā

Lielvārdes novadā topošais izklaides parks «Avārijas brigāde» ikvienam interesentam būs atvērts jūnijā, bet laika posmā no 22. līdz 31. maijam tas būs atvērts tikai iepriekš reģistrētām grupām.

Parkā «Avārijas brigāde» varēs apskatīt «Dinozauru taku», ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt «Avārijas brigādes» spēļu pilsētiņu, kā arī iepazīt latviešu rakstnieku darbus parka «Leļļu takā».

Izklaides parks «Avārijas brigāde» paredzēts ģimenēm ar bērniem. Tas atrodas Lielvārdes novadā, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Kā ziņots, parka izveidē paredzēts ieguldīt 3,5 miljonus eiro. Līdz atklāšanai parkam būs pabeigta pirmā kārta, kuras plānotās izmaksas ir nepilns miljons eiro. Taču turpmākajos piecos gados parkam plānots izbūvēt jaunas atrakcijas, tādējādi kopējās izklaides parka izmaksas tiek lēstas apmēram 3,5 miljoni eiro. Finansējums parka izbūvei gūts gan no Eiropas Savienības fondiem, gan privātajiem investoriem.

«Firmas.lv» informācija liecina, ka «Latvian Amusement Agency» dibināta 2015. gada augustā. Tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Mārtiņš Brezauckis.