Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mūziķis Mārcis Judzis pametis Valērija Maligina meitu un cenšas atgriezties ģimenē

Mūziķis, grupu «Dzelzs vilks» un «Ryga» dalībnieks, Mārcis Judzis (34) pagājušajā vasarā pameta savu ģimeni un sāka attiecības ar uzņēmuma «Olainfarm» īpašnieka Valērija Maligina meitu Irinu. Tagad romānam esot pielikt punkts, vēsta žurnāls «Kas Jauns» un Mārcis cenšoties atjaunot attiecības ar sievu un viņa divu bērnu māti Rūtu. Žurnāls ziņo, ka Mārča dzīvē esot sācies jauns posms un pagātni viņš nevēloties iztirzāt.

«Ir bijis tā, kā ir bijis, bet gribas dzīvot tālāk. Tas, ko esmu izdarījis pa šo laiku, man pašam ir jāizstrebj. Dzīvē gadās visādi, bet tagad man ir jānosargā pats dārgākais, kas man ir, – mana ģimene. Pašlaik tā ir kā zieds, kas mēģina uzplaukt vētrā. Tas ir jānosargā,» atziņās par dzīves vērtībām dalījies mūziķis. Judzis uzskatot, ka katram otrajam, trešajam pārim ir bijusi šāda pieredze, visa dzīve ir kā viena liela mācību stunda.

Mārča sieva vīra atgriešanos ģimenē komentējot saka, ka viņi iešot uz priekšu kopā – mīlestībā un piedošanā.

Mārcis Judzis kopš pagājušā gada vasaras bija kopā ar viena no Latvijā bagātāko cilvēku, farmācijas uzņēmuma «Olainfarm» valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina meitu Irinu.

Aizvadītajā gadā, esot kopā ar viena no Latvijā bagātākā cilvēka meitu, žurnālam «Kas Jauns» Judzis klāstījis, ka šķiršanās esot sāpīga tēma ne tikai viņa sievai, bet arī pašam. «Ja izmēģināti dažādi varianti, kā laulību glābt, bet nav izdevies, tad… Jā, mēs mēģinājām, un ne reizi vien… Diemžēl mūsu laulība diez vai turpināsies,» tolaik skeptisks par kopdzīvi ar Rūtu bijis mūziķis.