Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Satrakojies Valgas slimnīcas psihiatriskās nodaļas pacients savainojis 12 cilvēkus

Svētdienas vakarā Valgas slimnīcā psihiatriskās nodaļas pacients uzbrucis cilvēkiem. Pacienta uzbrukumā cietuši 12 cilvēki, vēsta Igaunijas portāls «Postimees». 

Slimnīcas izolatorā esošais pacients uzbruka slimnīcas darbiniekiem starp plkst. 22 un 23. Uzbrukumā cieta 12 cilvēki, kuriem nekavējoties sniegta palīdzība. Pēc dežūras beigām darbinieki devušies mājup.

Policijai izdevies nomierināt pacientu, un viņš nogādāts Tartu universitātes psihiatriskajā nodaļā.

Slimnīcās vadītājs Mareks Sērs atklājis, ka starp cietušajiem ir arī slimnīcas pacienti, kuri guvuši galvas traumas un nobrāzumus. Cietušā pacienta meita izdevumam «Valgamaalane» precizēja, ka starp traumētajiem ir seši slimnīcas darbinieki, pieci pacienti un viens policists. Uzbrukums notika slimnīcas trešajā stāvā.

Valgas slimnīca izteikusi nožēlu par notikušo. Slimnīcas vadība pateikusies darbiniekiem un policijai, kuri ar savu drosmīgo rīcību ātri pārņēmuši kontroli pār situāciju. Incidentu izmeklē policija.

«Pašlaik situācija policijā un slimnīcā ir mierīga, nevienam briesmas nedraud. Slimnīcā turpinās darbs kā parasti,» teica Sērs.