Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Viena lieta, ko visi laimīgie un saticīgie pāri dara katru dienu

Lai arī diezgan daudzi pāri pēc vairākiem kopdzīves gadiem tomēr nolemj doties katrs savā virzienā, ir ļoti daudzi, kuri svin 20., 30., 40. un pat 50. kāzu jubilejas. Kas visiem šiem pārim ir kopīgs? Ar ko viņi atšķiras no tiem, kas tomēr izvēlas šķirties?

Portāls «Popsugar» veicis aptauju, kurā pāriem tika lūgts atbildēt uz jautājumiem par attiecībām un to ilgumu. Aptaujas rezultātā izrādījās, ka lielākā daļa pāru uzskata, ka laimīgu attiecību pamatā ir veiksmīga komunikācija.

Lai arī regulāra komunikācija šķiet pašsaprotama, var gadīties, ka būtiskas lietas tomēr netiek izrunātas. Ja savā starpā veiksmīgi komunicēsiet katru dienu, jūsu attiecības kļūs spēcīgākas. Dažreiz ir grūti, tomēr izaicinājumi vēlāk izrādās tā vērti. Lai jūsu attiecības turpinātu būt veselīgas un laimīgas, ir trīs būtiski punkti, kurus der atcerēties.

1. Izrādi savas vajadzības un jūtas

Tavs partneris nevar pats uzminēt, ko tu vēlies, ja tu par to nepastāsti. Pārliecinies, ka izrādi savas jūtas arī tad, ja par kaut ko neesi apmierināta. Būtiski atcerēties, ka tavs mīļotais cilvēks nespēj lasīt domas, lai arī kā dažreiz to gribētos.

2. Esi pavisam godīga

Brīdī, kad sākat viens otram melot, viss var noiet greizi. Ja tu nespēj būt atklāta pret cilvēku, kuru mīli, tad pret ko tu spēj tāda būt? Pastāsti par savu slikto dienu darbā vai kādu cilvēku, kas aizskāra tavas jūtas. Jo vairāk dalāties ar ikdienas pieredzi, jo tuvāki jūs kļūstat.

3. Ne tikai runā, bet arī ieklausies

Atceries, ka attiecībās esat divi. Arī tavam partnerim ar tevi vajadzētu runāt. Uzklausi viņu un pārliecinies, ka esi dzirdējusi visu, ko viņš tev teicis.