Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kučinskim padomā «konkrēti cilvēki», kuri varētu kandidēt uz valsts galvenā ierēdņa amatu

Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) jau ir padomā konkrēti cilvēki, kurus varētu uzrunāt kā potenciālos kandidātus uz Valsts kancelejas direktora amatu, tomēr šo personu vārdus premjers vēl negrib atklāt.

Kučinskis šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta panorāma» atzina, ka viņa iecerētie kandidāti uz valsts galvenā ierēdņa amatu ir no ministrijām. Valdības vadītājs atturējās izpaust, vai starp šiem kandidātiem ir ministriju valsts sekretāri. «Es domāju, ka šobrīd pagaidīsim vēl [ar vārdu nosaukšanu]. Es ceru jau nākamajā nedēļā konkretizēt,» sacīja premjers.

Vienlaikus viņš atzina, ka nebūtu gluži pareizi uz Valsts kancelejas direktora amatu «aizrotēt» tādu ministrijas valsts sekretāru, «uz kura turas visa ministrija».

Kā ziņots, jauno Valsts kancelejas vadītāju vispirms varētu meklēt starp valsts pārvaldē strādājošiem, vakar pēc valdošās koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja Kučinskis.

Premjers izvairījās komentēt Krieviņa aiziešanu no šī amata. Kučinskis vien atkārtoja, ka tas noticis pēc abpusējas vienošanās, bet citu komentāru viņam neesot.

Kā ziņots, no šodienas Krieviņš vairs nepilda Valsts kancelejas direktora pienākumus. Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanai šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas direktora vietniece, Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.