Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunākā interneta sazvērestības teorija: Austrālija nemaz neeksistē

Zviedrijas «sociālo tīklu personība» Šelleja Florjda (Shelley Floryd) nākusi klajā ar satriecošu konspirācijas teoriju - Austrālija patiesībā nemaz neeksistē, vēsta Lielbritānijas medijs  «The Independent». 

Savu «teoriju» sieviete otrdien izklāstījusi sociālajā tīklā «Facebook» un kopš tā laika sievietes ierakstu ar «patīk» atzīmējuši 35 000 «Facebook» lietotāju, bet vēl 21 000 cilvēku ar šo ierakstu dalījušies.

Florjda savā ierakstā norāda, ka mīts par Austrāliju radīts, lai visa pasaule noticētu, ka Britu impērija reiz uz turieni nogādājusi noziedzniekus soda izciešanai.

Tomēr «patiesībā» visi šie noziedznieki gluži vienkārši samesti jūrā, un tādējādi Austrālija esot sazvērestība, lai noslēptu vienu no lielākajām masu slepkavībām cilvēces vēsturē, savu teoriju pamato sieviete.

Ja, kādam šķiet, ka viņš ir bijis Austrālijā vai viņam Austrālijā dzīvo draugi, tad arī tas neesot patiesība, raksta Florjda.

Visi austrālieši esot aktieri, kas nolīgti, lai uzturētu «Austrālijas mītu».

Savukārt tūrisms uz Austrāliju ir daļa no sazvērestības - patiesībā visi tūristi tiekot nogādāti uz salām, kurās Austrālija ir mākslīgi izveidota. Šajā sazvērestībā piedalās arī pasaules aviokompānijas.