Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ņirgāšanās par pacientu? Ar roku rakstīta diagnoze atgādina stenogrammu

Sociālajā tīklā plaši komentēts Guntara Skudras ieraksts viņa «Facebook» profilā, kur pievienotas arī divas fotogrāfijas, kurās redzama ar ārsta roku uzrakstītā diagnoze, novēroja portāls «Apollo». 

Ar Guntara ierakstu dalījies teju pusotrs tūkstotis «Facebook» lietotāju. Tāpat pie ieraksta lasāmi vairāki desmiti komentāru.

Pie fotogrāfijām Guntars pierakstījis: «Laikam ļoti ilgs laiks jāpavada mācību iestādēs lai šādi rakstītu diagnozi.»

Piemēram, Aina Stulpiņa raksta: «Man arī tāds pats izraksts no viņa senos laikos ir bijis. Nekas nav mainījies!»

Savukārt kāda «Facebook» lietotāja Egita ir visai nosodoša: «Tādus dokumentus jūs paši pieļaujat, ka jums izsniedz! Vai kāds ir sūdzējies? Ja nemāk rakstīt ar roku, vienmēr paliek iespēja drukāt uz datora vai vecās rakstāmmašīnas.»

Arī Liene Valta uzskata, kas tas nav pieņemami: »Šis taču nevar būt nopietni. Tur nav diagnoze - tās ir strīpiņas un cilpiņas! Tā ir klaja ņirgāšanās! Esmu redzējusi sliktu ārsta rokrakstu, bet šis «pārspļauj» visu redzēto!»

Bet Zane Zvaigzne nostājusies daktera pusē: «Es domāju, ka viņiem roka tā ietrenējusies rakstīt, jo mācību laikā noteikti lekcijas notika tik raiti, ka nespēj neko pierakstīt, tāpēc viņiem visiem ir tik nesaprotams rokraksts.»