Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums atklāj, kuras ir sieviešu iecienītākās seksa pozas

Ja vīrietis guļamistabā cenšas izpildīt dažādas akrobātiskas seksa pozas, iespējams, ka viņš velti tērē savu laiku. Jaunā pētījumā, ko veicis prezervatīvu uzņēmums «Skyn Condoms» atklājies, ka lielākajai daļai sieviešu mīļākā seksa poza ir misionāru.

30,9% no pētījuma ietvaros aptaujātajām sievietēm atklāja, ka tieši misionāru poza ir viņu iecienītākie. Tāpat vairāki eksperti jau agrākos pētījumos atklājuši, ka tieši šī poza sievietei sagādā vislielāko baudu, raksta «DailyStar».

Šī poza sievietēm visvairāk patīkot tāpēc, ka tā iespējams maksimāli tuvu sajust savu vīrieti.

Pētījumā, kurā piedalījās gandrīz trīs tūkstoši sieviešu vecumā no 18 līdz 34 gadiem, kā otra iecienītāka atklājās sunīšu poza, kad sieviete atrodas uz ceļiem, bet vīrietis atrodas aiz viņas. Savukārt trešā populārākā ir kovboja poza, kad vīrietis guļ uz muguras, bet sieviete sēdus atrodas uz viņa.

Izrādās, ka arī vīriešu domas ir visai līdzīgas. 34% vīriešu atklāja, ka viņu iecienītākā ir sunīšu poza, bet 18% atklāja, ka tā ir misionāru poza.