Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas valstspiederīgais Lielbritānijā pastrādājis briesmīgu noziegumu

Aprīļa Sākumā Lielbritānijā tiesas priekšā stājies Latvijas valstspiederīgais, kurš  Londonas rietumu priekšpilsētā Hārlingtonā seksuāli izmantojis un nogalinājis sievieti, ziņo Lielbritānijas medijs «The Guardian».

25 gadus vecais Latvijas valstspiederīgais Vadims Ruskuls tiek turēts aizdomās Pardīpas Kauras nogalināšanā pagājušā gada 17. oktobra rītā.

Tiek uzskatīts, ka Ruskuls 30 gadus vecajai sievietei uzbrucis brīdī, kad viņa gājusi uz darbu.

Uzbrukums noticis pie Harlingtonas tilta, kas atrodas uz autoceļa, kas savieno Londonu ar Hītrovas lidostu.

Kaura cīnījusies uzbrucējam pretī un saukusi palīgā, tomēr viņas kliedzienus apslāpējis troksnis no šosejas.

Pēc sievietes nogalināšanas Ruskuls viņas mirstīgās atliekas paslēpis krūmos, apklājot tās ar zariem un vecu guļammaisu.

Uzbrukums noticis vietā, kur regulāri uzturas bezpajumtnieki un narkomāni.

Pēc tam, kad Kaura nepārnāca no darba, viņas vīrs par savas sievas pazušanu paziņoja policijai. Policija sāka sievietes meklēšanu un pēc nedēļas tika atrastas viņas mirstīgās atliekas. Sievieti un arī Ruskulu attiecīgajā dienā un vietā fiksējušas novērošanas kameras.

Ruskuls aizturēts pēc tam, kad viņu novērošanas kameru uzņemtajā video atpazinis policists. Uz nogalinātās sievietes ķermeņa tika atrasts Ruskula DNS. Ruskuls neatzīst savu vainu slepkavībā.

Kaura kopā ar savu vīru Lielbritānijā ieradās no Indijas 2011. gadā.