Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar saukli «Padzen Lembergu!» Ventspilī sevi piesaka Kaimiņš ar partiju

Politiskā partija KPV LV ir pieņēmusi lēmumu par kandidēšanu pašvaldību vēlēšanās Ventspilī, portālu «Apollo» informēja partijā.

Ar saukli «Padzen Lembergu!» KPV LV līderis Artuss Kaimiņš vērsies pie ikviena ventspilnieka ar uzsaukumu «Pēc vēlēšanām Ventspils varēs pamosties no murga un bailēm. Tāda iespēja tiešām pastāv. Par to ir pārliecināta KPV LV.»

Partijas KPV LV līderis Artuss Kaimiņš un citi šīs partijas biedri esot runājuši ar daudziem ventspilniekiem, kuri atbalsta KPV LV, taču baidās atklāti iesaistīties.

«Lembergs ir cilvēkus iebiedējis. Katram ir saistība ar pašvaldību – strādā pats, strādā radi, strādā draugi. Cilvēki zina – tikko publiski parādīsies, sekos represijas,» teikts partijas uzsaukumā.

KPV LV gatavo neatkarīgo sarakstu Ventspilij.

«Nebaidies! Parādi, ka Ventspilī vēl ir cilvēki, kuri zina savas tiesības un nav zaķpastalas. KPV LV uzklausīs kritiku un ļaus cilvēkiem teikt to, ko domā,» aicina Kaimiņš.