Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kārtējais misēklis «United Airlines» lidmašīnā: Tiek izsēdināts pāris, kas devies uz savām kāzām

Aviokompānijas «United Airlines» nedienas turpinās. Pirms nedēļas aviokompānijas vārds pasaulē izskanēja ne tajā labākajā gaismā, pēc tam, kad no lidaparāta vardarbīgi tika izsēdināts kāds pasažieris. Dažas dienas vēlāk šīs pašas aviokompānijas lidmašīnā pasažieri sadzēla skorpions, bet sestdien, 15. aprīlī, kompānijas apkalpe lēma no lidmašīnas izsēdināt pāri, kurš devās uz savām kāzām Kostarikā, vēsta «USA Today». 

Līgava un līgavainis sestdien, 15. aprīlī, no Hjūstonas devās uz Kostariku, kur abiem bija plānots likumīgi reģistrēt savu laulību. Abi lidmašīnā iekāpuši pēdējie un, kad devušies uz savām vietām, pamanījuši, ka tajās guļ kāds vīrietis. Negribot traucēt sagurušo pasažieri, topošais vīrs un sieva izlēma pārsēsties pāris rindas tālāk, jo lidmašīna bijusi pustukša.

«Mēs domājām, ka tas nav nekas ārkārtējs. Nebija jau tā, ka iesēdāmies pirmās klases vietās, mēs vienkārši apsēdāmies brīvajās vietās nedaudz tālāk ekonomiskajā klasē,» stāstīja vīrietis.

Taču lidmašīnā, ar kādu gatavojās lidot arī laimīgais pāris, 21. rinda, kurā abi bija apsēdušies, tiek uzskatīta par ekonomiskās klases luksuss versiju.

Pēc neilga brīža pie pāra pienākusi lidaparāta apkalpes locekle, jautājot, vai abi apsēdušies savās sēdvietās, uz ko pāris paskaidrojis, kāpēc savas vietas nav varējuši ieņemt. Pēc tam, kad pāris nav izpildījis stjuartes prasības, ieradies apsardzes darbinieks, kurš palūdzis abiem lidmašīnu pamest.

Lai gan pāris to arī izdarījis bez jebkādām ierunām, ne vīrs, ne sieva neesot sapratuši, kāpēc tika izsēdināti.

«United Airlines» savā oficiālajā paziņojumā komentēja, ka pāris atsacījies ievērot apkalpes nosacījumus, tāpēc pieņemts šāds lēmums.