Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prezervatīvs - traucēklis tuvībai vai drošības garants?

Vēl aizvien sabiedrībā ir jaušami aizspriedumi pret prezervatīviem. Daļa seksuāli aktīvās sabiedrības tos nelieto principā, kaut trauksmes signāli par STS un straujo HIV izplatību publiskajā telpā izskan aizvien biežāk. Šobrīd Latvija ieņem 2. vietu Eiropas Savienībā pēc jaunatklāto HIV gadījumu skaita uz 100 000 iedzīvotājiem.

Sabiedrības lielākā daļa HIV un AIDS saista ar narkomāniem, prostitūciju, nereti homoseksuālismu, tomēr tie ir tikai aizspriedumi, un arī cilvēki ar veselīgu dzīvesveidu, labu izglītību un veiksmīgu karjeru var būt inficēti, to pat nenojaušot. Pietiek tikai ar vienu mīlēšanās reizi bez prezervatīva, lai inficētos. Prezervatīvs ir vienīgais veids, kā izsargāties no STS un HIV.

Viens no galvenajiem argumentiem, kas parasti tiek minēts par to kāpēc prezervatīvs netiek lietots, ir nespēja pilnībā izjust baudu un tuvību. Pie tam aizvien vairāk cilvēku cieš no dažādām alerģijām, tai skaitā alerģiju pret lateksu, kas izpaužas kā kņudināšana, nieze, apsārtums. Arī tas ir arguments, kāpēc kāds no partneriem nevēlas lietot prezervatīvu.

Ražotāji nepārtraukti meklē jaunus risinājumus, lai prezervatīvi būtu ne tikai drošības garants, bet arī, lai tie ļautu izbaudīt mīlēšanos pēc iespējas tuvāk dabiskajām sajūtām.

Šādi prezervatīvi ir SKYN zīmolam - tie izgatavoti no poliizoprēna - sintētiska materiāla, kas ir ļoti mīksts un plāns, labi pielāgojas, nodrošinot maigumu, un ir vistuvāk sajūtai, ka nekas nav uzvilkts. Prezervatīvi ir ļoti plāni un tai pat laikā tiem piemīt izcila izturība. SKYNFEEL™ materiāls ir revolūcija prezervatīvu nozarē - tie ir radīti pēc jaunākajām tehnoloģijām un katrs prezervatīvs tiek elektroniski pārbaudīts, nodrošinot visaugstākos drošības standartus.

Publicitātes foto

SKYN ir globāls un atzīts zīmols. Miljoniem cilvēku visā pasaulē uzticas SKYN - tie ir prezervatīvi, kas rūpējas ne tikai par abu partneru drošību, bet arī to baudu. 97% cilvēku, kuri ir pamēģinājuši SKYN, iesaka tos citiem!

Ļoti būtiska SKYN prezervatīvu priekšrocība ir tā, ka šos prezervatīvus droši var lietot arī tie cilvēki, kam ir alerģija pret lateksu.

Prezervatīvu līnijā SKYN katrs var atrast savai gaumei piemērotākos prezervatīvus:

  • SKYN Original - gludi un plāni prezervatīvi.
  • SKYN Extra Lubricated – gludi, plāni un papildus lubricēti prezervatīvi.
  • SKYN Large – gludi, plāni prezervatīvi, kas ir platāki diametrā.
  • SKYN Elite - gludi un īpaši plāni prezervatīvi.
  • SKYN Intense Feel – plāni un punktoti prezervatīvi papildus stimulācijai.

Apotheka aptiekās

Publicitātes foto