Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Biežāk izplatītākās pēdu problēmas un to risināšanas veidi jeb skaisto pēdu pavasaris jau klāt!

Skaistas augstpapēžu kurpes, sportiskas aktivitātes un pastaigas gar pludmali... Pavasara iestāšanās aktualizē dažādas pēdu problēmas, kuras ziemas laikā, iespējams, piemirstam vai ignorējam. Diemžēl, laikus nerisinātas pēdu veselības problēmas var likt mums justies nekomfortabli un sagādā nevienu vien neērtu un pat sāpīgu brīdi.Tādēļ sadarbībā ar Scholl pēdu kopšanas līdzekļiem un aptieku tīklu Apotheka, esam sagatavojuši ceļvedi izplatītāko pēdu problēmu risināšanai un profilaksei.

Nagu Sēnīte

Nagu sēnītes infekcija sākas kā mazi balti vai dzelteni plankumi zem naga, bet vēlāk izplešoties var izpausties kā bezkrāsains, balts, dzeltens, brūns, zaļš vai melns nags. Inficētais nags var kļūt biezāks, zaudēt formu, elastīgumu vai kļūt sauss un trausls. Naga virsma var kļūt raupja un nelīdzena. Nagu sēnīte ir ļoti lipīga un var izplatīties arī uz citiem nagiem, ādu apkārt nagiem un, caur tiešo kontaktu, pat uz roku pirkstu nagiem. Nagu sēnīte uz kāju pirkstiem bieži rodas no atlēta pēdas infekcijas, jo sēnīte izplatās no ādas uz nagu. Bez aprūpes, nagu sēnītes infekcija var padarīt nagu biezu un izkropļot to. Gala rezultātā, nags izžūs un atdalīsies no pirksta virsmas. Staigājot, biezais, pārveidotais nags var kļūt par diskomforta cēloni un tam atdaloties, var rasties sāpes.

Lai novērstu nagu sēnītes infekcijas izplatīšanos, ārstējiet to pēc iespējas ātrāk. Vienmēr pilnībā noslaukiet savas pēdas un pirkstu starpas, nomazgājiet rokas pēc inficēto nagu aprūpes, sterilizējiet visus izmantotos darbarīkus, iegremdējot tos vārītā ūdenī vai noslaukot ar dezinfekcijas līdzekļiem. Ārstēšanas laikā izvairieties izmantot nagu laku vai mākslīgos nagus.

Scholl Fungal Nail Treatment 

Vienkāršas lietošanas, 2- fāžu sistēma, kas izstrādāta, lai efektīvi ārstētu vidēja līmeņa sēnītes infekciju un novērstu tās izplatīšanos un atkārtošanos.

Produkta īpašības:

 • Ērts, diskrēts produkts, viss vienā.
 • Efektīvi ārstē vidēju nagu sēnītes infekciju.
 • Iznīcina 99,9 % nagu sēnītes.
 • Palīdz novērst infekcijas izplatīšanos.
 • Viegli lietojams.

Scholl Fungal Nail Treatment

shutterstock.com

Nagu vīlītes

Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplektā ietilpst higiēniskas vienreizējās lietošanas vīlītes, kuras saudzīgi noņem inficētā naga virsējo slāni, samazinot sēnīšu daudzumu nagā. Apvīlēšana arī samazina naga biezumu, uzlabo tā izskatu un atvieglo īpašā šķidruma iekļūšanu nagā.

Īpašs nagu apstrādes šķidrums

Scholl Fungal Nail Treatment - ar sēnīti inficētu nagu apstrādes komplektā ietilpst īpašs nagu apstrādes šķidrums, kas ir īpaši izstrādāts lai iesūktos dziļi nagā un ārstētu infekciju. Tas satur sastāvdaļas, kuras sarauj saites starp naga šūnām, hidratē un mīkstina nagu, atvieglojot citām sastāvdaļām vieglāk sasniegt inficētās vietas. Īpašais nagu apstrādes šķidrums iznīcina sēnīti ,padarot naga vidi daudz skābāku, nekā tās ir normālos apstākļos. Sēnīte nevar izdzīvot skābā vidē. Īpašais nagu apstrādes šķidrums izveido arī aizsargslāni uz naga virsmas, palīdzot novērst infekcijas izplatīšanos un samazinot atkārtotas inficēšanās iespēju.

Publicitātes foto

Nepatīkams pēdu aromāts

Kādēļ pēdas svīst?

Uz pēdu ādas ir aptuveni 250 000 sviedru dziedzeru – vairāk nekā uz jebkuras citas Jūsu ķermeņa daļas. Sviedri ir pilnīgi dabiski. Tie saglabā ādu maigu un elastīgu, kā arī kontrolē pēdu temperatūru. Cilvēki bieži domā, ka sviedri ir slikta aromāta cēlonis, bet tas nav tiesa. Aromātu rada baktērijas, kas aug apavos karstuma un mitruma iedarbībā. Tās uzbrūk sviedru molekulām, sadalot tās un radot nepatīkamo aromātu.

Kā novērst sliktu pēdu aromātu

Lai novērstu pārmērīgu svīšanu, valkājiet zeķes, kas ražotas no dabiskiem materiāliem, kā kokvilna, un apavus, kas ļauj Jūsu pēdām brīvi elpot, tādējādi samazinot sēnītes un baktēriju izplatību, kas ir sliktā aromāta cēloņi. Tāpat arī varat izmantot apavu dezodorantu, kā Scholl Fresh Step apavu aerosolu nepatīkama aromāta mazināšanai. Ja Jums ir raksturīga pārmērīga svīšana, aromātu neitralizējošs krēms var palīdzēt, taču apavu higiēna arī ir svarīga. Izmēģiniet apavu dezodorantu vai zolītes no aktīvās ogles, lai palīdzētu novērst nepatīkamo aromātu.

Risinājums - Scholl Fresh Step pēdu dezodorants

Tas ir īpaši izstrādāts un ietver Dual–Active formulu, kura nekavējoties neitralizē smakas un nodrošina pēdu aizsardzību pret smakām un svaigumu 24 stundas. Pēc izsmidzināšanas ātri nožūst, atstājot vieglu, patīkamu aromātu.

Scholl Fresh Step Shoe Spray

Produkta īpašības:

 • Tūlīt likvidē nepatīkamas smakas.
 • Piemērots visu veidu apaviem.
 • Izžūst, neatstājot traipus uz apaviem.
 • Nodrošina apavu aizsardzību pret smakām un svaigumu 24 stundas.
 • Viegla, patīkama smarža.

Sasprēgājuši papēži un nelīdzena pēdu āda. Kādēļ papēži sasprēgā?

Sasprēgājuši papēži vai papēža plīsumi ir plaisas papēža ādā. Stāvot un pārvietojoties, mūsu ķermeņa masa rada spiedienu uz papēdi, tāpēc ādai nepieciešams nedaudz izstiepties un izplesties. Ja papēža āda ir sausa un neelastīga, tā saplaisās.

Sasprēgājušu papēžu aprūpei izmēģiniet līdzekļus ar keratīnu. Tāpat arī regulāra vīles izmantošana var palīdzēt iegūt gludus un maigus papēžus.

Scholl Cracked Heel Repair Cream Active Repair K+™

Produkta īpašības:

 • Ātra ādas atjaunošana.
 • Klīniski pierādīta iedarbība.
 • Samazina diskomfortu.
 • Palīdz novērst inficēšanos.
 • Viegli uzsūcas & nesatur smaržvielas.