Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kopš februāra Ventspils rajonā pazudušais vīrietis atrasts miris

54 gadus vecais Juris Tenders, kurš pazuda bez vēsts 2017. gada 24. februārī Ventspils rajonā, atrasts miris Usmas ezera krastā, informē «Bezvests.lv».  

54 gadus veca Jura Tendera mirstīgas atliekas 2017. gada 9. aprīlī atrada vīrieša kaimiņi ūdenī netālu no Usmas ezera krasta. «Bezvests.lv» par to paziņoja Tendera paziņas.

«Kuldīgas Valsts policija informāciju ir apstiprinājusi. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem. Paldies visiem, kas nepalika vienaldzīgi un piedalījās «Bezvests.lv» meklēšanas pasākumā,» raksta «Bezvests.lv».

«Atgādinām, ka pēc paziņu informācijas, pazušanas dienā vīrietis ar velosipēdu devās uz ezeru makšķerēt un līdz vakaram tā arī neatgriezās mājās,» vēsta «Bezvests.lv».

Nekur apkārtnē netika atrastas arī vīrieša mantas, kas viņam bija līdzi: velosipēds, makšķernieka kaste, urbis, zils spainis. 24. februārī visu dienu vietējie makšķernieki viņu redzēja makšķerējam uz Usmas ezera.

Vīrieša meklēšanā Usmas ezera apkārtnē tika iesaistīts arī NBS helikopters.

Foto: Bezvests.lv