Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Zvaigzne ABC» vadītāja sūkstās par policista attieksmi

Apgāda «Zvaigzne ABC» valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka 20. aprīlī sociālajā tīklā «Facebook» dalījusies ar ierakstu, kurā atstāsta savus iepriekšējās dienas piedzīvojumus ar policiju.

Policists viņu apstādinājis uz Skanstes ielas pie bankas, kur ir neliels ceļa posms, kurā jābrauc ar ātrumu 50 km/h, bet visā pārējā ielā ar 70 km/h.

«Tā un tā, Vija, kur steidzaties? Vija, nav labi braukt ar 70 tur, kur ir 50! Vija, vai jums pārkāpumi jau ir? Vija... Drusku mani kaitina tā uzrunas forma, kas rada tādu kā savstarpējas familiaritātes sajūtu un vedina uz lielu savstarpēju uzticēšanos, bet es šoreiz neuzticos. Saku, ka, jā, braucu uz darbu, par sodiem neatceros, to samazinātā ātruma posmu laikam īpaši nepamanīju. Un sēžu! Nu, man saka, ka būšot vēl jāsēž, kamēr noformēs protokolu. Labi, sēžu! Izrunāju darba lietas pa telefonu gari un plaši.

raksta Kilbloka.

Kā jau ziņots, lielākajā daļā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp arī Latvijā, jau trešo gadu noticis 24 stundu ātruma kontroles maratons, kura laikā ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolē atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.