Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bezvēsts pazudušā Aleksandra radinieki atklāj vīrieša paradumus un teikto līdz nelaimei

Neapskaužamā situācija nonākuši kāda jauna vīrieša tuvinieki Rīgā, Bolderājā, jo jau ilgāk nekā divas nedēļas radinieks par sevi nav devis nekādas ziņas, vēsta LNT raidījums «Degpunktā».

27 gadus veco Aleksandru Podoksenovu pēdējo reizi viņa audžutēvs redzēja mājās Bolderājā. Tas bijis 2. aprīlī. Kopš tā laika puisis pazudis bez vēsts. No paziņām ienākusi vēl informācija, ka Aleksandrs manīts rajonā 4. aprīlī, bet tās arī ir pēdējās ziņas.

«Viņš stāstīja, ka ir atradis labu darbu, kur būs laba alga un oficiāls līgums, viņš bija ļoti apmierināts. Viņa paziņas mums pateica, ka redzējuši viņu ceturtā datuma rītā, kad viņš it kā skrējis iekārtoties jaunajā darbā un kopš tā laika viņu neviens vairāk nav redzējis. Viņa telefons ir atslēgts un sociālajos tīklos viņš pēdējo reizi bijis otrajā datumā,» stāsta pazudušā vīrieša radinieks Grigorijs.

Aleksandram mājās palicis kaķis un viņš nekad savu mīļo mājdzīvnieku neatstāj uz pārāk ilgu laiku. Tas tuviniekiem liek domāt, ka noticis kas slikts, bet policija pārbaudījusi morgus. Līķa nav, tātad cerība paliek, vēsta raidījums.

«Visiem ko zinājām esam piezvanījuši un līdz šim nav bijis tāds gadījums, kad viņš pazustu ilgāk par trim dienām. Ja viņš aizbrauca pie kādas meitenes, mums ir viņa dzīvokļa atslēgas, viņš vienmēr prasīja, lai pabarojam kaķi, puķes aplejam, un viņš vienmēr zvanīja,» stāsta Grigorijs.

Neziņa tuviniekus dzen izmisumā un portāla lasītāji šobrīd esot vienīgā cerība.

Pazīmes: Augums 186 cm, normālās miesasbūves, tumšiem matiem. Kā bija ģērbies, nav zināms.

Lūgums visiem, kas redzējuši pazudušo vīrieti, vai zina kaut ko par viņa iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110 vai «bezvests.lv» pa tālruni 22 084 084.