Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nosauktas piecas bagātākās Krievijas sievietes

Kompānijas «S7» valdes priekšsēdētāja Natālija Fiļova kļuvusi par trešo bagātāko sievieti Krievijā, nopelnot 600 miljonus dolāru. Viņu apsteigušas Jeļena Baturina un Jeļena Riboļovleva, vēsta «RBK».

«S7 Group» iekļautas aviokompānijas «Sibīrija» un «Globuss», kā arī kompānijas, kas darbojas tūrisma un servisa jomā un uzņēmumi, kas nodarbojas ar kravas pārvadājumu organizāciju un izpildi, lidmašīnu tehniskās apkopes pakalpojumiem, aviācijas personāla apmācībām.

Fiļova un viņas vīrs Vladislavs kļuva par galvenajiem aviokompānijas «Sibīrija» akcionāriem 1998. gadā. 2006. gadā izveidots «S7 Group».

Patlaban «Sibīrija» ir otra (pēc «Aeroflot») lielākā aviokompānija Krievijā.

2016. gadā aviokompānijas, kas iekļaujas «S7 Group» palielinājušas pasažieru pārvadājumus līdz 13,146 miljoniem cilvēku, kas ir gandrīz par ceturto daļu vairāk salīdzinājumā ar 2015. gadu.

2016. gada septembrī «S7 Group» iegādājusies peldošo kosmodromu «Jūras starts». Pēc Vladislava Fiļova teiktā, uzņēmums projektā investējis 150 miljonus dolāru.

Bagātākā sieviete Krievijā pēc «Forbes» reitingiem joprojām ir kompānijas «Inteco Management» prezidente un bijušā Maskavas mēra Jurija Lužkova sieva Jeļena Baturina. Viņas bagātība novērtēta viena miljarda dolāru apmērā.

Otro vietu starp pašām bagātākajām sievietēm Krievijā ieņem Jeļena Riboļovleva. Viņas bagātība tiek lēsta 600 miljonu dolāru apmērā.

Bērnu pārtikas un minerālūdens «Progress» rūpnīcas akcionāre Oļga Beļaceva, kas iepriekš ieņēma topa trešo vietu, 2017. gadā kļuvusi par ceturto bagātāko sievieti Krievijā. Viņas kapitālu «Forbes» novērtējis 450 miljonu dolāru apmērā.

Topa piekto vietu ieņem interneta veikala «Wildberries» direktore Tatjana Bakaļčuka, kas nopelnījusi 420 miljonus dolāru.