Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 26. maijs

Dienas horoskops: 26. maijs

AUNS Pret saviem tiešajiem pienākumiem vēlams attiekties ar nedaudz izteiktāku atbildības sajūtu, pretējā gadījumā priekšniecības pārmetumi var būt gandrīz neizbēgami. Noteikti atturies no spontāniem lēmumiem.

VĒRSIS Radinieka vai tuva kolēģa izgājieni var pamatīgi tevi nokaitināt. Esi savaldīgs, ļaujoties sakāpinātām emocijām, tu vari samaitāt attiecības ne tikai ar šo personu. Vēlams atturēties no alkohola lietošanas.

DVĪŅI Impulsivitāte un sava veida nepiekāpīgums var radīt negatīvas sekas attiecībās ar augstākstāvošajiem. Šodien labāk nevienam „nelēkt acīs”, savu viedokli izteikt pēc iespējas diplomātiskāk, pārdomātāk!

VĒZIS Šodien vari saskarties ar visai krasām garastāvokļa svārstībām, kuras savukārt liegs pilnvērtīgi pievērsties darba lietām. Te būsi noslēgts, te atkal pārlieku pļāpīgs. Šobrīd nebūtu vēlams cilāt naudas lietas.

LAUVA Tev var parādīties papildus peļņas iespējas, bet noteikti aizliec aiz auss, ka šobrīd labāk veiksies, strādājot kolektīvā. Mācēsi atstāt labu pirmo iespaidu, kas savukārt palīdzēs atvērt jebkuras durvis.

JAUNAVA Lielāko vērību var nākties pievērst ģimenes jautājumu risināšanai. Nav izslēgts, ka atvasīšu skolas gaitas mudinās doties uz mācību iestādi un skaidroties klātienē. Esi pacietīgs, nezaudē savaldību!

SVARI Šobrīd labāk atturies ieņemt šķīrējtiesneša lomu. Tev patiesi sekmēsies individuāla rakstura aktivitātes. Vakarā ieteicams apmeklēt pirti, peldbaseinu vai vienkārši relaksēties zāļu vannā.

SKORPIONS Saskarsmē ar bosu tev var būt grūti saskaņot viedokļus, tomēr pacenties nonākt pie kopsaucēja. Šī ir diena, kad katrs saņems pēc nopelniem. Esi līdzjūtīgāks, saprotošāks pret tuviniekiem.

STRĒLNIEKS Attiecībās ar kolēģiem visticamāk valdīs īpaši draudzīga atmosfēra. Šī saskaņa būs vēl produktīvākas, ja kopīgi aizstāvēsiet kādas interešu grupas vai organizācijas viedokli.

MEŽĀZIS Kļūsi zinātkārs. Ar izteiktu interesi sekosi līdzi jaunumiem savā darbības lauciņā, centīsies papildināt savas profesionālās iemaņas. Dienas otrajā pusē kāds Mežāzis dosies neplānotā darba komandējumā.

ŪDENSVĪRS Necenties katram pretimnācējam pierādīt savu taisnību. Labāk velti laiku tīkamākām nodarbēm. Nav izslēgts, sajutīsi pastiprinātāku interesi par psiholoģiju vai ezotērisko pasauli.

ZIVIS Noteikti atturies no baumošanas, neapdomīgiem izteicieniem. Kādam Zivs zīmes pārstāvim ar parādīties sajūta, ka ģimene, tuvinieki traucē tavām radošajām izpausmēm, taču tas nebūt tā nav!