Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lidosta izdomājusi interesantu veidu, kā pirms lidojumiem nomierināt pasažierus

Dzīvnieku terapija nav nekas jauns. Lai nodrošinātu «emocionālo atbalstu» saviem pasažieriem, lidostas jau iepriekš izmantojušas dažādus dzīvniekus stresa novēršanai. Sinsinati lidosta Ohaio štata dienvidrietumos ieviesusi miniatūro zirgu terapiju pasažieriem, kuriem ir bail lidot, vēsta «The Independent». 

Divas reizes mēnesī lidostas reģistrācijas zonā «viesojas» 34 terapijas zirgi. Lai gan sākotnēji lidostas plāns bija nodrošināt pasažieru atbalstu, izmantojot suņus, miniatūro zirgu terapija esot efektīvāka.

Zirgi ir īpaši apmācīti, lai tiktu galā ar stresa situācijām un novērstu baiļu sajūtu arī pasažieriem. Ideja ir atmaksājusies, jo daudzi pasažieri savus lidojumus ieplāno tieši tajos datumos, kad lidostā viesojas zirgi.

Lidostas darbiniece komentēja, ka tas atvieglo darba procesu, mazina trauksmes līmeni pasažieros un apkārt redzamas arvien vairāk smaidošas sejas. Pasažieru reakcija esot pārsteidzoši pozitīva.

Sinsinati lidosta gan nav vienīgā ASV lidosta, kurā tiek izmantota dzīvnieku terapija pirms lidojumiem. Piemēram, Sanfrancisko lidostā terapijas nolūkos izmantotas pat cūkas un pērtiķi.