Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis saniknojas par putnu apķēzītu auto un ar savu rīcību piesaista policijas uzmanību

Pagājušajā sestdienā kāds vīrietis no mājas jumta Liepājā šaudījies ar pneimatisko ieroci, portālu «Apollo» informēja policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

13.maijā ap plkst. 20.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šauj pa kaijām.

Notikuma vietā ierodoties Valsts policijas darbiniekiem, tika paņemts paskaidrojums no vīrieša, kurā viņš izklāsta, ka gan viņam, gan arī apkārtējiem esot apnicis, ka kaijas atstāj izkārnījumus uz vairākām automašīnām.

Šā iemesla dēļ viņš nolēmis izšaut gaisā ar pneimatisko ieroci, lai tās aizbaidītu.

Valsts policijas amatpersonas no vīrieša ir paņēmušas pneimatisko ieroci un lemj par lietas materiāla tālāku virzību. Valsts policija aicina iedzīvotājus informēt Valsts policiju, ja kāds pilsētā šauj ar ieročiem. Lai gan mazas enerģijas pneimatiskos ieročus ir tiesības iegādāties personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumu tos atļauts izmantot treniņos un sporta sacensībās un norobežotās vietās, kurās ierīkoti šāviņu uztvērēji, mērķi un šaušanas līnijas.

Izmantojot ieročus, ir jāievēro drošības prasības, lai novērstu kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem, mantai, videi, kā arī neapdraudētu sabiedrisko drošību un neradītu sabiedriskās kārtības traucējumus.