Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lietota auto iegāde kādai ģimenei izvēršas murgā

Ar pamatīgu vilšanos kādai ģimenei beigusies lietotas automašīnas iegāde, vēsta TV3 raidījums «Bez tabu».

Madara ar dzīvesbiedru sludinājumu portālā noskatījuši 2008. gada «Citroen C4» automašīnu par vairāk nekā 3000 eiro. Vīrietis, kurš auto tirgojis, «dziedājis» slavas dziesmas spēkratam. Auto pārbaudīts CSDD, kur virspusējā diagnostikā nopietni defekti netika konstatēti. Mašīna tika nopirkta un pārrakstīta uz jaunā īpašnieka vārda.

Nākamajā rītā, kad jaunie saimnieki auto mēģināja iedarbināt, saprata, ka kaut kas nav kārtībā - no auto vēlās dūmi.

Kad pienāca kārta rindā pie «Citroen» dīleru servisa, tur paziņoja, ka automašīna šajā pašā servisā bijusi trīs dienas, pirms tā tika pārdota jaunajiem saimniekiem. Meistari teica, ka bijis izjaukts motors un salikts atpakaļ, jo klients to ir atteicies remontēt.

«Citroen» oficiālā dīlera «Andre Motors» pārstāve Inese Melkerte apstiprina, ka auto īpašnieks informēts par nepieciešamību dzinēju labot, kas izmaksātu aptuveni 3000 eiro.

Kad apkrāptie pircēji vērsās pie tirgotāja, pieprasot segt vismaz daļu remonta izmaksu, pārdevējs norādīja: «Ņemot vērā, ka darījums ir noticis, Jums pastāv tiesības ar pretenzijām vērsties tiesā, sakarā ar ko mani vairs netraucēt.» Tikai pēc sarunas ar raidījumu «Bez tabu» tirgonis piekrita samaksāt 500 eiro, kas cietušos apmierināja.